Najbardziej szykowny dodatek sezonu w nastrojowej kampanii polskiej marki
Paris+Hendzel, jesień-zima 2018/19 / fot. Monika Stojak

Najbardziej szykowny dodatek sezonu w nastrojowej kampanii polskiej marki

Musimy go mieć!
05.10.2018

Zrobione są ręcznie – zgodnie z zasadami tradycyjnego rzemiosła – z najszlachetniejszych surowców (kaszmir, jedwab, wełna), przywołując ducha dawnej elegancji w tym sezonie wyczuwalnego także na wybiegach światowej sławy projektantów. A jednak produkowane są lokalnie. Czapki i kapelusze z najnowszej kolekcji polskiej marki Paris+Hendzel sprawią, że tegoroczna jesień będzie wam niestraszna. I... bardzo stylowa!

Nakrycia głowy przeżywają wielki come back,  ale czy wiecie, jak się nazywają...

Kampania Paris+Hendzel na jesień-zimę 2018/19

W najnowszej kolekcji marki, którą mamy przyjemność zaprezentować jako pierwsi, znajdziecie kapelusze typu: bolero, derby i, nasze ulubione, fedora (w tym w intrygującym, przeskalowanym wydaniu) – zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Paris + Hendzel, jesień-zima 2018/19 / fot. Monika Stojak

Wszystkie powstały z wełny, a dokładniej surowca pilśniowego o zamszowym wykończeniu, z dbałością o najmniejsze detale. Równie ważne jak to, co widać gołym okiem, jest więc to, czego nie widać – satynową podszewkę zdobi złoty herb – symbol marki, będący nawiązaniem do szlacheckich korzeni jej założyciela. Więcej zdobień jednak nie oczekujcie. Paris+Hendzel konsekwentnie stawia nie tylko na jakość, ale i minimalizm. I wychodzi z tego obronną ręką. Także projektując czapki z daszkiem – bejsbolówki i pięciopanelówki, od których pięć lat temu wszystko się zaczęło. Uwaga! Czapki na tegoroczną jesień uszyte są kaszmiru i jedwabiu!

Paris + Hendzel, jesień-zima 2018/19 / fot. Monika Stojak

Na światło dzienne wyszła właśnie najnowsza kampania marki autorstwa Moniki Stojak. Przed obiektywem fotografki stanęli Małgosia Guzowska i Stanislaw Obolewicz. A właściwie wspólnie wybrali się samochodem na wycieczkę nad Wisłę, by złapać jeszcze ostatnie promienie letniego słońca. Za stylizacje odpowiadała Mariola Kasprzak, makijaż i włosy – Katarzyna Kaca. Efekty zobaczycie, zaglądając do naszej galerii.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie