Kultowy model okularów Versace znów dostępny w sprzedaży
fot. Getty Images

Kultowy model okularów Versace znów dostępny w sprzedaży

Ale tylko przez miesiąc!
10.10.2018

Kultowy model okularów Versace powraca!

Czarne mają nie tylko szkła, ale i oprawki. Zauszniki zdobi zaś kontrastowa złota meduza – znak rozpoznawczy włoskiego domu mody. Możecie je pamiętać, jeśli w latach 90. słuchałyście rapu. A konkretnie amerykańskiego muzyka kryjącego się pod pseudonimem The Notorious B.I.G. – bo to właśnie on sprawił, że okulary, o których mowa, na zawsze zapisały się na kartach historii mody. W końcu nigdy się z nimi nie rozstawał – nie tylko prywatnie (w okularach udzielając także wywiadów przed kamerą), ale i na planach swoich teledysków. To właśnie o nich śpiewa choćby w wideoklipie „Hypnotize” z 1997 roku („Miami, D.C. prefer Versace”). Zresztą zobaczcie sami: źródło: YouTube.com

Luksusowe domy mody pokochały hip-hop. Nie ma na świecie projektanta, który nie chciałby ubierać rapera.

Dziś, ponad 20 lat po śmierci rapera, jego ulubione okulary wracają. Właśnie pojawiły się w sprzedaży w sieci sklepów Barney's (w tym online). Kosztują 295 dolarów. Jeśli wpadły wam w oko, musicie jednak śpieszyć się z zakupami. To linia limitowana, która dostępna będzie tylko przez miesiąc.

fot. Getty Images

„Biggie był cudowny, wielokrotnie widywaliśmy się na naszych paryskich pokazach” – przed laty w jednym z wywiadów powiedziała Donatella Versace. „Zawsze wypowiadał się pozytywnie o naszej rodzinie” – dodała projektantka, podkreślając, że raper znacząco przyczynił się do rozsławienia włoskiego domu mody. Między innymi za sprawą swojego przywiązania właśnie do okularów Versace. 

Jesienią będziemy się nosić w stylu Versace.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie