O tej torebce Victorii Beckham było naprawdę głośno. Teraz łudząco podobną znajdziecie w Zarze
fot. Getty Images

O tej torebce Victorii Beckham było naprawdę głośno. Teraz łudząco podobną znajdziecie w Zarze

Mamy mieszane uczucia...
10.10.2018

Pamiętacie torbę z pokazu Victorii Beckham na jesień-zimę 2018/19? Trudno było nie zwrócić na nią uwagi. Po pierwsze, była ogromna – do tego stopnia, że projektantka lansując ją na swoim Instagramie, sama weszła do środka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

It’s been a long day at the studio and team VB is starting to get a little delirious...! Wearing my #DuvetShopper x VB #VBAW18 #NYFW

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Po drugie – kształtem przypominała niebieską Fraktę z Ikei. Różniła się zaś kieszonką z boku i materiałem, z którego została uszyta. Victoria plastik zastąpiła bowiem bardziej ekologicznym filcem. Od razu było wiadomo, że odniesie komercyjny sukces. Nie tylko ze względu na swój charakterystyczny design, ale i praktyczny charakter. Co tylko potwierdzały pochlebne komentarze internautów zamieszczone pod pierwszymi zdjęciami torebki, jakie pojawiły się w social mediach.

Victoria Beckham, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Victoria Beckham, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Torebkę z pokazu Victorii Beckham teraz kupicie w Zarze

Nie dziwi więc, że torebką zainteresowała się także Zara, która łudząco podobną wprowadziła do swojej jesiennej oferty. W dodatku w identycznym fioletowym kolorze (w kolekcji Beckham pojawiła się także żółta i zielona). Model z hiszpańskiej sieciówki wyposażony jest jednak w rączki z ekoskóry i długi pasek do przewieszenia przez ramię. Posiada także podszewkę i zapinany jest na suwak. Shopperka kosztuje 239 zł, czyli o wiele mniej od swojego pierwowzoru. Za torebkę Victorii trzeba było zapłacić 590 funtów,  a i tak ze sklepu online zniknęła co do sztuki. Czy z modelem z Zary będzie podobnie? To wielce prawdopodobne, choć my do sklepu raczej się nie wybierzemy. Naszym zdaniem tym razem Zara zainspirowała się chyba za bardzo... Zresztą oceńcie same.

Te 6 elementów tworzy wyrafinowany styl Victorii Beckham

fot. zara.com

fot. zara.com

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie