Poznajcie nową it-bag uwielbianą przez gwiazdy i arystokratki
fot. ImaxTree / agencja Free

Poznajcie nową it-bag uwielbianą przez gwiazdy i arystokratki

Jej fanką jest choćby Meghan Markle.
15.10.2018

Jeśli uważnie oglądałyście zdjęcia gości ostatnich tygodni mody, na pewno wpadła wam w oko. Królowała na ulicach modnych metropolii niezależnie od szerokości geograficznej – w Nowym Jorku, skąd się wywodzi, a także w Londynie, Paryżu czy Mediolanie.

fot. ImaxTree / agencja Free

fot. ImaxTree / agencja Free

Na jej punkcie zwariowały zresztą nie tylko fashionistki, ale i gwiazdy. A nawet przedstawicielki rodzin królewskich! W swojej garderobie ma ją choćby księżna Meghan, która z torebką w ręku pojawiła się podczas swojej pierwszej oficjalnej wizyty w Sussex na początku października br. Mowa o Demi bag  – torebce projektu Gabrieli Hearst, która w ostatnim czasie jest jednym z najbardziej pożądanych modeli. Oraz jej większym odpowiedniku – Nina bag.

7 najmodniejszych torebek na jesień 2018/19 

fot. Getty Images

Demi bag od Gabrieli Hearst – Ulubiona torebka gwiazd i fashionistek

Wystarczy wejść na stronę internetową nowojorskiej projektantki, by naszym oczom ukazały się Demi bagNina bag niemal we wszystkich możliwych wzorach i kolorach: białe, czarne, pudroworóżowe, kamelowe, żółte, zielone, czerwone, a nawet bakłażanowe. Gładkie, a także uszyte ze skóry węża czy krokodyla, a nawet jeansowe i satynowe (księżna Meghan postawiła właśnie na taką). Wszystkie łączy jednak charakterystyczny, kwadratowy kształt (o lekko zaokrąglonych krawędziach) oraz solidna rączka w kształcie odwróconej litery „U”. 

Do fanek marki należą choćby: Rosie Huntington-Whiteley, Emma Stone, Victoria Bechkam czy Alicja Vikander, a jej torebkę w swojej szafie mają już Kate Bosworth, Anne Hathaway, Priyanka Chopra, Oprah Winfrey czy Demi Moore (która model z czerwonej satyny założyła na ślub księżniczki Eugenii). A także blogerki: Miroslava Duma i Camille Charierre.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Nie mamy więc wątpliwości, że torebkę można nazwać najbardziej pożądaną it-bag sezonu. A Wam się podoba?

O tej torebce Victorii Beckham było naprawdę głośno. Teraz łudząco podobny model znajdziecie w Zarze

Demi bag / fot. gabrielahearst.com

Nina bag / fot. gabrielahearst.com

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie