Po Gigi przyszedł czas na nią. Poznajcie nową ambasadorkę marki Tommy Hilfiger
fot. Getty Images

Po Gigi przyszedł czas na nią. Poznajcie nową ambasadorkę marki Tommy Hilfiger

To wszechstronnie utalentowana artystka.
16.10.2018

Tommy Hilfiger nie zwalnia tempa. To on na początku lat 90. odważył się połączyć modę z gwiazdami estrady, wyczuwając istotny w popkulturze, kiełkujący trend – celebrytów. Kiedy kolejni artyści zdobywali niebywałą popularność, amerykański projektant zorientował się, że współpraca z samymi modelkami już nie wystarczy. Dziś zdjęcia Aaliyah, Marka Ronsona, Ushera czy Snoop Doga w jego projektach stały się kultowe. Podobnie jak kampanie, w których wystąpili m.in. David Bowie czy Beyoncé.

Pomysł na bliską współpracę z gwiazdami powrócił w 2016 roku, kiedy Hilfiger przedstawił nowy koncept, odpowiadający czasom, w których żyjemy i modzie dyktowanej gustami milenialsów. Po pierwsze wprowadził system see now, buy now, dzięki któremu klienci marki mogli kupić ubrania w tym samym momencie, w którym modelki prezentowały je na wybiegu. Po drugie ogłosił, że na kolejne cztery sezony związuje się z supermodelką o międzynarodowej sławie, Gigi Hadid. Ich wspólna pierwsza kolekcja na jesień i zimę 2016/17 sygnowana TommyXGigi niemal natychmiast wyprzedała się w całości. Utrzymana w  stylu marynistycznym, zdobyła znakomite recenzje krytyków, jak i fanów Tommy'ego i Gigi. Ostatnia propozycja projektanta i modelki nawiązywała do sportów motorowych i już zapowiadała kolejnego gościa, czterokrotnego mistrza świata Formuły 1, Lewisa Hamiltona, który miał wpływ na estetykę tegorocznej jesiennej kolekcji TommyXLewis.

 

Dziś we wszystkich w mediach społecznościowych Hilfigera pojawiła się zapowiedź nowej współpracy. Tym razem z Tommym projektować będzie nowa ikona, aktorka, tancerka, piosenkarka – niezwykle uzdolniona artystka Zendaya.

Bądź na bieżąco i obserwuj te najważniejsze influencerki na świecie

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celebrating self expression, individuality and empowerment: mark your calendar as the #TommyXZendaya Collection will be revealed in Spring 2019!

A post shared by Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) on

Zendaya nową ambasadorką marki Tommy Hilfiger

„Zendaya jest światową ikoną, a moda w jej wydaniu staje się konkretną wypowiedzią. Co więcej, zawsze pozostaje wierna sobie. Nasza kapsułowa kolekcja jest połączeniem jej eklektycznego stylu i amerykańskiego ducha marki”, powiedział Tommy Hilfiger komentując newsa. Podobnie entuzjastycznie nastawiona jest sama artystka: „Moda to coś więcej niż ubieranie fajnych rzeczy. To sposób na wyrażenie siebie, a także zaprezentowanie swojej indywidualności. To również podstawa filozofii Tommy'ego Hilfigera, dlatego jestem dumna, że mogę z nim współpracować”.

Czego możemy się spodziewać po kapsułowej kolekcji TommyXZendaya? Pierwsze ujawnione grafiki sugerują inspiracje flower power, latami 60. i hippisami.

Wszystkiego dowiemy się jednak niebawem. Kampania z nową ambasadorką marki wystartuje wiosną 2019 roku.

Ally Hilfiger wyszła za mąż w pięknej kreacji zaprojektowanej przez swego ojca

Zendaya i Tommy Hilfiger / fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie