Księżna Meghan zamieniła szpilki na sneakersy. Wy też możecie je mieć!
fot. Getty Images

Księżna Meghan zamieniła szpilki na sneakersy. Wy też możecie je mieć!

Model wybrała nie bez przyczyny.
22.10.2018

Odkąd weszła do rodziny królewskiej, Meghan Markle nie pojawiała się publicznie w innych butach niż szpilki (jej ulubionych od Altuzarry albo zamszowych w odcieniu nude – zawsze o jeden rozmiar za dużych). Teraz, w swojej pierwszej oficjalnej podróży po Australii kilkukrotnie zrobiła już jednak wyjątek – między innymi ze względu na swoją ciążę. Najpierw szpilki zamieniła na klasyczne baleriny w czarnym kolorze, teraz postawiła na sneakersy. Które w mgnieniu oka stały się obiektem pożądania wszystkich fashionistek. I bardzo dobrze. Księżna wybrała bowiem model nieprzypadkowy. 

Dlaczego Meghan Markle zawsze nosi szpilki o rozmiar za duże?

Księżna Meghan w sneakersach francuskiej marki Veja

Księżna Meghan, płynąc łodzią na zawody dla weteranów Invictus Games, do klasycznych czarnych rurek i przeciwdeszczowej kurtki założyła bowiem sneakersy francuskiej marki Veja, tworzącej w duchu mody zrównoważonej. Co to właściwie oznacza? Już wyjaśniamy.

fot. Getty Images

Od samego początku powstania marka wykorzystuje wyłącznie przyjazne środowisku materiały, w tym choćby bawełnę organiczną, naturalną gumę czy skórę pochodzącą ze sprawdzonych źródeł. Funkcjonuje także zgodnie z zasadami Sprawiedliwego Handlu – dba więc o dobrostan swoich pracowników (co jak wiadomo, w branży mody nie jest takie oczywiste), płacąc im godziwe wynagrodzenie, a także sprawdzając, czy warunki ich pracy są odpowiednie. A wszystko to przy utrzymaniu rozsądnej, rynkowej ceny obuwia. Wy także możecie stać się więc posiadaczkami sneakersów. Model V-10, zaprojektowany dwa lata temu z okazji 10. urodzin marki, bo właśnie na nieg postawiła księżna, kosztuje bowiem 125 euro. Kupicie go między innymi w sklepie internetowym marki – Veja-store.com (do wyboru kilka wariantów kolorystycznych). I zrobicie to bez wyrzutów sumienia.

Karl Lagerfeld zaprojektował sneakersy dla popularnej marki.

fot. veja-store.com

fot. veja-store.com

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie