Weekendowy luz w paryskim wydaniu? Zainspirujcie się Jeanne Damas.
Jeanne Damas w kampanii Mango, jesień 2018 / fot. materiały prasowe

Weekendowy luz w paryskim wydaniu? Zainspirujcie się Jeanne Damas.

Wszystko co potrzebne, kupicie w popularnej sieciówce.
03.11.2018

Na Instagramie śledzi ją ponad 990 tysięcy osób, a każde opublikowane przez nią zdjęcie momentalnie zyskuje tysiące polubień. Nic dziwnego, Jeanne Damas po mistrzowsku interpretuje najświeższe trendy, nie tracąc nic ze swojej wygody. Elegancja w nonszalanckim wydaniu to jej znak rozpoznawczy – w końcu jest rodowitą Francuzką. Tym razem postanowiła jednak opuścić Paryż i wybrała się do Szkocji. To efekt wyjątkowej współpracy z Mango. I doskonała inspiracja, jak stworzyć stylowy weekendowy look.

Irina Shayk w najmodniejszym zestawie jesieni.

Jeanne Damas wędruje po najpiękniejszych zakątkach Szkocji

W krainie zieleni, tysiącletnich zamków i tartanu Jeanne Damas spędziła weekend. Zapierająca dech w piersiach przyroda, niesamowita architektura, a także życzliwe usposobienie Szkotów sprawiły, że zakochała się w tej magicznej krainie od pierwszego wejrzenia. Zwłaszcza, że została przywitana w najlepszy możliwy sposób: dźwiękiem dud w Pentland Hills Regional Park, który momentalnie porwał ją do tańca tak, że zapomniała o całym świecie... I to dosłownie!

Jeanne nie rozstawała się z ulubionym aparatem analogowym, dowiedziała się także, co znaczy nosić kilt. Nie obyło się też bez szaleństwa na wietrznej plaży i walki z wielkim rakiem na talerzu.

fot. materiały prasowe Mango 

A wszystko to w ubraniach z najnowszej linii Mango – zgodnie z upodobaniami Francuzki utrzymanej w klimacie vintage (a jednocześnie zgodnej z aktualnymi trendami). W kolekcji nie mogło zabraknąć więc szkockiej kraty – i to w różnych odsłonach, kwiecistych printów, sztruksu, leśnej zieleni, burgundu i wszystkich odcieni whisky. Same przyznacie, że kolekcja idealnie wpisuje się w malownicze szkockie krajobrazy.

Znana modelka o tym, co warto mieć w swojej szafie, by zawsze wyglądać dobrze.

fot. materiały prasowe Mango 

Wybrane ubrania i dodatki z najnowszej kolekcji Mango znajdziecie w naszej galerii! Czy coś już wpadło Wam w oko? Nam mnóstwo!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie