Naomi Campbell i jej mama razem w kampanii Burberry!
Naomi Campbell w pokazie kolekcji Moschino x H&M / fot. Getty Images

Naomi Campbell i jej mama razem w kampanii Burberry!

A obok nich także i inne gwiazdy.
02.11.2018

Zdjęcie, które słynnej topmodelce i jej równie pięknej mamie Valerie Morris-Campbell, zrobiono podczas ostatniej gali The Fashion Awards, wzbudziło prawdziwą furorę. Być może właśnie dlatego słynny brytyjski dom mody zaprosił je obie do swojej najnowszej, świątecznej kampanii. I dobrze zrobił, bo wyglądają niesamowicie! Są zresztą bardzo do siebie podobne. Zobaczcie same:

fot. Juno Calypso

fot. Juno Calypso

Matka Naomi Campbell,  Valerie Morris-Campbell: Co warto o niej wiedzieć? 

To nie pierwszy raz, kiedy matka i córka otrzymały wspólne zlecenie. Wcześniej miały okazję pojawić się razem na wybiegu. Po raz pierwszy w 1993 roku na pokazie Thierry'ego Muglera (ubrane w niemal identyczne, skąpe i dopasowane do sylwetki zestawy w białym i czarnym kolorze), a następnie siedem lat później podczas Fashion for Relief – pokazu zorganizowanego w Londynie na cele charytatywne.

Pokaz Thierry'ego Muglera,  1993 r. / fot. Getty Images

Nic dziwnego, Valerie Morris-Campbell w młodości także pracowała jako modelka. I, jak wyznała Naomi w swojej autobiografii wydanej w 2016 roku, to właśnie ona nauczyła ją, jak poruszać się na wybiegu. Wiemy więc, że Campbell miała wtedy 12 lub 13 lat, a w tle leciała piosenka Lionela Richie.

Kampania Burberry na święta 2018

Zdjęcia Naomi i Valerie Morris-Campbell to jedne z pierwszych z sesji Burberry, które ujrzały światło dzienne. Pełna kampania swoją oficjalną premierę będzie miała we wtorek, 13 listopada. Już teraz możemy jednak zdradzić, że obok top modelki i jej mamy, wzięły w niej udział także inne sławy. Między innymi: fotografka Juno Calypso (autorka zdjęć z sesji), aktorka Kristin Scott Thomas, znany z „The Crown” aktor Matt Smith czy piosenkarka M.I.A. Stay tuned!

Przełomowy pokaz Burberry już za nami! Co działo się na wybiegu?

fot. Juno Calypso

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie