Jeśli macie bzika na punkcie psów i kotów, stracicie głowę dla tej kolekcji
Louis Vuitton x Grace Coddington / fot. materiały prasowe

Jeśli macie bzika na punkcie psów i kotów, stracicie głowę dla tej kolekcji

To efekt współpracy marki Louis Vuitton i Grace Coddington.
04.11.2018

Poznali się 20 lat temu. On, wówczas niespełna 30-letni projektant, któremu właśnie powierzono stery domu mody Balenciaga, a dziś dyrektor artystyczny marki Louis Vuitton, ona – była modelka i słynna redaktor mody. Już wtedy zapragnęli ze sobą współpracować, choć by do tego doszło trzeba było trochę poczekać. Wreszcie się udało! Nicolas Ghesquière i Grace Coddington właśnie połączyli siły i wspólnie zaprojektowali kolekcję akcesoriów dla Louis Vuitton. Efekt? Przechodzi najśmielsze oczekiwania, zwłaszcza jeśli jeśli jesteście miłośnikami zwierząt – psów i, przede wszystkim, kotów.

Kolekcja Louis Vuitton x Grace Coddington

Grace Coddington, która z miłości do kotów słynęła o wiele wcześniej nim w domu Karla Lagerfelda pojawiła się Choupette, nie byłaby przecież sobą, gdyby do autorskiej kolekcji nie przemyciła wizerunków swoich ulubieńców. A ponieważ od lat je rysuje (ilustracje możecie zobaczyć na jej Instagramie), projekty nadruków były już praktycznie gotowe!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez GRACE CODDINGTON (@grace_coddington)

Jeśli wolicie psy, nie martwcie się jednak – one także się pojawiły. To właśnie je faworyzuje bowiem Ghesquière, do czego nieśmiało przyznał się w wideo, promującym kolekcje. Psy i koty w najnowszej kolekcji Louis Vuitton żyją jednak w pełnej symbiozie. Bawią się, śpią i wypoczywają, a wszystko to na torebkach (shopperkach, kopertówkach czy listonoszkach), butach (szpilkach oraz trampkach), a także chustkach, breloczkach czy portmonetkach – bo to właśnie one wchodzą w skład linii. Sprawiając, że serce bije nam szybciej. O wiele szybciej. Wystarczy, że zobaczycie zdjęcia, a i was spotka to samo – w kampanii wystąpiły bowiem nie tylko akcesoria, ale i czworonogi. Zresztą, zobaczcie same.

fot. materiały prasowe Louis Vuitton

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Carry around your love of animals with @therealgracecoddington’s #LouisVuitton collection in collaboration with @nicolasghesquiere. Find the #LVCruise capsule via link in bio.

Post udostępniony przez Louis Vuitton Official (@louisvuitton)

Akcesoria zadebiutowały już na wybiegu podczas pokazu kolekcji Louis Vuitton Cruise 2019. Teraz jednak na światło dzienne wyszła kampania, którą można oglądać na stronie marki oraz jej instagramowym profilu.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie