To właśnie ten sposób noszenia torebki jest teraz najmodniejszy
fot. Getty Images

To właśnie ten sposób noszenia torebki jest teraz najmodniejszy

Przykład dają Bella Hadid i Kendall Jenner.
05.11.2018

Paris Hilton w różowym welurowym dresie, błyszczące etui na (całkiem jeszcze spore) telefony, spodnie-biodrówki, buty w szpic, kaszkiety, wyprostowane włosy, wyrazisty makijaż i przesadzona opalenizna – pamiętacie styl z lat 2000.? To dobrze, bo właśnie przeżywa swój wielki renesans. Do dawnej świetności wracają choćby popularne przed laty marki – na przykład Juicy Couture, która z tej okazji pokusiła się nawet o wypuszczenie na rynek linii kosmetycznej. Z sentymentem zaczynamy wspominać także niektóre stylizacyjne triki. Na przykład sposób noszenia torebki.

Jak modnie nosić torebkę? – Trend na jesień-zimę 2018

Zapomnijcie więc o przewieszaniu jej przez środek ciała, noszeniu w dłoni, a nawet zapinaniu jej na pasku w talii, branża mody ma teraz nowy, lepszy pomysł, choć przecież już dobrze znany. Przypominacie sobie? Wróćcie myślami do czasów liceum, kiedy szykowałyście się na imprezę. Niezbędny element? Mała torebka – obowiązkowo na pasku tak krótkim, że zawieszona na ramieniu praktycznie wisiała pod pachą. To właśnie w ten sposób będziemy nosić ją także i teraz. Szlaki już przecierają gwiazdy. Największą fanką jest chyba Bella Hadid, której po piętach depcze przyjaciółka i koleżanka po fachu – Kendall Jenner.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Trend lansuje także słynna blogerka Lucy Williams, a także fashionistki goszczące na najważniejszych światowych fashion weekach.

Królowa powraca! Wszystko, czego nauczyła nas Paris Hilton i za czym znów będziemy szaleć.

Moda nadeszła dość naturalnie. W końcu do łask wróciły kultowe przed laty torebki, takie jak choćby przypominająca siodło Saddle bag od Diora albo Baguette Fendi, jaką w swojej garderobie miała sama Carrie Bradshaw. I im dłużej im się przyglądamy, tym większą mamy ochotę, by znalazły się i pod naszą pachą. A wy? Dacie się przekonać?

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie