Natty Looker: Koszula do zadań specjalnych
Natty Looker / fot. materiały prasowe

Natty Looker: Koszula do zadań specjalnych

Stworzona z myślą o kobietach.
08.11.2018

Pracujecie w korporacji, macie ważne spotkanie, albo po prostu chcecie wyglądać elegancko, zakładacie więc koszulę – w końcu to ważny element stylu power dressing. Niestety, zamiast dodawać wam odwagi, często ją odbiera – jest zbyt luźna w talii i, co gorsza, rozchodzi się na biuście, w najmniej oczekiwanym momencie eksponując bieliznę. Znacie ten problem? My znamy rozwiązanie. Przedstawiamy nową na polskim rynku markę Natty Looker, która koszulę zaprojektowała od nowa – z myślą o kobietach.

Natty Looker: Koszule stworzone dla kobiet

Założycielka marki, Katarzyna Dolna, pracując w korporacji, na własnej skórze przekonała się, jak trudno znaleźć koszulę idealną. Zauważyła też, że nie ma na rynku koszul dla kobiet, które byłyby tworzone z równą dbałością o detale jak propozycje dla mężczyzn. Usztywniane kołnierzyki? Zapomnijcie! Bieliźniane szwy czy perłowe guziki – rzadkość. Do tego dochodził ograniczony wybór, jeśli chodzi o tkaniny. Postanowiła zmienić tę sytuację. Tak narodził się pomysł na Natty Looker.

 

Na pierwszy satysfakcjonujący prototyp trzeba było poczekać dwa lata. „Największym wyzwaniem było przekonanie konstruktorów i szwalni, że nasze nietypowe rozmiarówki to nie błąd, ale wynik pomiarów kilku tysięcy kobiet” – mówi Katarzyna Dolna. „Na co dzień spotykamy się ze standardowymi rozmiarami od 36 w górę, a przecież kobieca sylwetka nie jest szablonowa. Najlepszy przykład? Różne rozmiary biustów, a różne rozmiary biustów powinny oznaczać różne rozmiary koszul. Wprowadziłyśmy więc unikalne linie rozmiarowe, a dla jeszcze większego komfortu kobiet, na wysokości biustu ukryłyśmy specjalny guziczek” – dodaje. To właśnie przede wszystkim on wyróżnia propozycje Natty Looker spośród innych obecnych na rynku. Sprawiając, że w koszuli marki można czuć się komfortowo w każdej sytuacji.

Marka Natty Looker oferuje dwie linie: Tailored Pink Fit odpowiadająca standardowym rozmiarom popularnych marek oraz Tailored Grey Fit dla kobiet o większym biuście. Na nowatorskiej konstrukcji się jednak nie kończy. Natty Looker stawia także na najwyższej jakości tkaniny – od wyselekcjonowanych dostawców z Włoch Portugalii czy Austrii. Stuprocentowe bawełny, bawełny z dodatkiem elastanu lub takie, które w ogóle się nie gniotą. Znakiem rozpoznawczym koszul są także dopracowane w każdym calu detale – dekoracyjne lamówki czy hafty (liście, żuczki, a nawet czaszki) pojawiające się na mankietach. Standardem są luksusowe guziki z masy perłowej, czy podpatrzone w garderobie męskiej guziki z orzecha corozo. A wszystko to niezależnie od tego, czy zdecydujecie się na koszulę o formalnym czy swobodnym charakterze. Bestseller? „Koszula z czaszkami”, jak mówią o niej klientki marki. „W tym sezonie powstała jej nowa, zimowa wersja – Skadi, wykonana z bardzo miękkiego, otulającego ciało szczotkowanego twillu, z guziczkami corozo i oczywiście haftowanymi czaszkami na mankietach” – mówi założycielka marki. „Koszula ma sporo zdobień i jest wymagająca w produkcji, ale było warto podjąć się wyzwania, bo kobiety ją uwielbiają” – dodaje. I te słowa są chyba najlepszym podsumowaniem działalności marki.

Natty Looker / fot. materiały prasowe

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie