Podpowiadamy, jak modnie stylizować koszulę, którą na pewno macie w swojej szafie
fot. ImaxTree / agencja Free

Podpowiadamy, jak modnie stylizować koszulę, którą na pewno macie w swojej szafie

Pora ją wyciągnąć, bo to jeden z jesiennych trendów.
10.11.2018

Na pewno w swojej szafie macie choć jedną, a jeśli nie, znaczy że wolałyście po prostu pożyczać ją od swojego chłopaka. Flanelowa koszula, bo o niej mowa, to jeden z bazowych elementów stylu weekendowego (w końcu trudno o coś wygodniejszego). W tym sezonie jest także bardzo modna – najczęściej zdobi ją bowiem kratka, czyli jeden z najbardziej pożądanych wzorów tego sezonu. Nie noście jej jednak jak własny ojciec w latach 90. – z niebieskimi jeansami i znoszonymi adidasami (chociaż...). Znamy lepsze sposoby. Oto one.

fot. ImaxTree / agencja Free

1. W duecie ze sztruksami

Najlepiej dzwonami, choć fason schodzi w tym przypadku na drugi plan – grunt, by spodnie były uszyte ze sztruksu. Tkanina popularna w latach 70. przeżywa bowiem właśnie swój renesans.

Najważniejsze trendy na wiosnę-lato 2019

2. Warstwowo

Koszulę załóż na T-shirt i zostaw rozpiętą, narzucając na nią dodatkowo skórzaną kurtkę albo ciepły sweter. Flanelowe koszule aż się proszą, by nosić je na cebulkę. Dodatkowy atut? Możesz być pewna, że nie zmarzniesz podczas jesiennego spaceru. Kolorowa koszula dobrze wygląda w towarzystwie bardziej stonowanych elementów garderoby: białych spodni i tradycyjnej czarnej ramoneski.

fot. ImaxTree / agencja Free

3. W parze z... dresami

Ale nie tymi uszytymi z dzianiny, prędzej – z ortalionu. Spodnie, choć wygodne, powinny mieć bowiem designerski sznyt – satynowy połysk albo sportowe lampasy po bokach. A do tego – mule na obcasie. Odważnie, ale bardzo intrygująco!

4. Razem ze spódnicą

Skórzaną albo zamszową. Prostą albo w kształcie litery A. Mini albo midi. Koszulę włóż wówczas do środka. Możesz zastanowić się także nad podkreśleniem talii paskiem.

5. Na golf

Wystarczy, że pod koszulę włożysz golfik z cienkiej dzianiny, by udowodnić, że doskonale znasz się na najbardziej aktualnych trendach.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie