Świąteczna kampania Burberry to najpiękniejsze, co dziś zobaczycie
Świąteczna kampania Burberry 2018 / fot. materiały prasowe

Świąteczna kampania Burberry to najpiękniejsze, co dziś zobaczycie

W rolach głównych: M.I.A, Naomi Campbell i Kristin Scott Thomas.
13.11.2018

Pamiętacie, jak pisaliśmy o zdjęciach ze świątecznej kampanii Burberry, na których pojawiły się Naomi Campbell oraz jej mama, Valerie? Teraz fotografii autorstwa Juno Calypso jest więcej, a oprócz nich także krótkie wideo. Jedno z piękniejszych, jakie mieliśmy okazję widzieć – przynajmniej od czasów filmu, jaki dla marki H&M nakręcił sam Wes Anderson. 

Świąteczna kampania Burberry 2018 – Wideo

Film trwa niewiele ponad minutę, i przez ten czas zachwyca, bawi i wprawia w zadumę. To spojrzenie na tradycyjne brytyjskie święta, ale nie przez różowe okulary. Pomimo nastrojowych zimowych krajobrazów i przepięknych wnętrz ogromnej posiadłości (charta, który siedzi pod stołem, chcielibyśmy dostać pod choinkę), kampania pokazuje nie tylko blaski, ale i cienie świąt. Rodzina jest mocno znudzona, długie godziny spędza w podróży, a nawet świętuje w zwykłym pobliskim barze (bardzo stylowym zresztą).

fot. materiały prasowe Burberry

fot. materiały prasowe Burberry

Nie są to zwyczajne święta także z innego powodu – w role domowników wcieliły się bowiem gwiazdy: wspomniana wcześniej Naomi Campbell oraz jej mama Valerie Morris-Campbell, a także Kristin Scott Thomas, Matt Smith, a także M.I.A. Zresztą, zobaczcie same: 

źródło: YouTube.com

Pierwsze projekty Vivienne Westwood i Burberry w świątecznej kampanii marki

Jeśli jesteście ciekawi efektów współpracy Burberry i Vivienne Westwood obejrzyjcie wideo szczególnie dokładnie. Bohaterowie filmu ubrani są bowiem w pierwsze projekty z kolekcji, która w sprzedaży pojawi się 6 grudnia. Na sobie mają je Naomi oraz Valerie. Jak Wam się podobają?

Wes Anderson dla H&M!

fot. materiały prasowe Burberry

Burberry słynie z tego, że do swoich świątecznych kampanii regularnie zaprasza rodzime osobistości. Wcześniej pojawiły się w nich między innymi: Sienna Miller, Cara Delevingne, Romeo Beckham czy Elton John. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie