Ulubiona marka Audrey Hepburn zachwyca swoją świąteczną kampanią
fot. materiały prasowe Tiffany & Co.

Ulubiona marka Audrey Hepburn zachwyca swoją świąteczną kampanią

W roli głównej – Zoë Kravitz. A oprócz niej – cała plejada gwiazd.
20.11.2018

Myślałyśmy, że po świątecznej kampanii Burberry, nie zobaczymy już nic piękniejszego. Zapomniałyśmy jednak o Tiffany & Co. Luksusowa marka biżuteryjna z sezonu na sezon za sprawą swoich kampanii zaskakuje przecież coraz bardziej. Jeśli widziałyście wideo promujące kolekcję na wiosnę-lato 2018, wiecie na pewno, co mamy na myśli. Energetyczna muzyka, charakterystyczny dla marki odcień błękitu (w dużych ilościach!) i Elle Fanning – ikona stylu młodego pokolenia – to nie mogło się nie udać. Dla tych, którzy nie widzieli, przypominamy:

źródło: YouTube.com

Świąteczna kampania marki jest nie mniej spektakularna, sprawiając, że już zaczynamy odliczać dni do świąt. Podobnie jak główna bohaterka wideo – ekspedientka w salonie Tiffany & Co. (w tej roli sama Zoë Kravitz), która przenosi się do pracowni Świętego Mikołaja (a może Szalonego Kapelusznika?), by na własne oczy zobaczyć, jak powstają najbardziej luksusowe świąteczne prezenty (jak pewnie się domyślacie to biżuteria marki).

Tiffany & Co. wypuszcza na rynek swoje pierwsze perfumy.

Zoë Kravitz i Naomi Campbell w świątecznej kampanii Tiffany & Co. 

Zoë Kravitz nie jest jedyną gwiazdą, którą możemy oglądać w kampanii. Oprócz niej, podobnie jak u Burberry, pojawiła się także top modelka Naomi Campbell, która w niebieskiej stylizacji zwieńczonej wielkim futrzanym kapeluszem, wygląda wręcz zjawiskowo.

fot. materiały prasowe Tiffany & Co.

Słynnych osobowości jest zresztą więcej. W krótkim wideo wystąpiły także: Xiao Wen Ju, Karen Elson oraz Maye Musk – razem popijają świąteczną herbatkę. Nie wierzycie własnym oczom? Najwyższa pora uwierzyć. Believe in your dreams to bowiem hasło przewodnie kampanii. Nie bez przyczyny w tle leci piosenka Aerosmith Dream On. Zobaczcie same.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie