Sneakersy, które przeniosą cię z powrotem do czasów dzieciństwa
fot. ImaxTree / agencja Free

Sneakersy, które przeniosą cię z powrotem do czasów dzieciństwa

Zwłaszcza, że inspirowane są latami 80.
22.11.2018

Jesień szara i bura? Na pewno nie w tym roku. Podziękujcie marce Puma, która właśnie wprowadziła na rynek jedne z najbardziej kolorowych i spektakularnych sneakersów, jakie kiedykolwiek mieliśmy okazję widzieć. Nie da się ukryć, że budzą skojarzenia z kultowymi już Triple-S Balenciagi. Nie tylko ze względu na żywą kolorystykę, ale i toporny (oczywiście celowo) fason chunky z solidną podeszwą. Inspirowane są jednak... winylowymi zabawkami dla kolekcjonerów. Nowy model nosi więc nazwę RS-X Toys i, jak już możecie się domyślać, jest rozszerzeniem znanej już lini RS-X

Księżna Meghan zamieniła szpilki na sneakersy. Wy też możecie je mieć.

fot. materiały prasowe Puma

RS-X Toys – Nowe sneakersy Pumy inspirowane winylowymi zabawkami

To wynik fascynacji modnymi w tym sezonie latami 80. Stąd choćby, na fali powrotu do kultury biegania, wykorzystanie technologii dotychczas stosowanych przez markę w linii Running System (RS). 

Sneakersy wyróżniają: siateczkowa cholewka (trend przetrwa co najmniej do wiosny), skórzane aplikacje, tłoczenia na pięcie, a także profilowana wkładka z logo RS PUMA. Buty występują w czterech wariantach kolorystycznych: biało-czerwono-brzoskwiniowym, biało-czarno-żółto-niebiesko-czerwonym, biało-czarno-zielonym oraz w wydaniu pastelowym. Można je kupić w salonach marki (oraz online) od 15 listopada. Kosztują 499 zł. W cenie – sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa. Zainteresowane?

Katie Holmes, zakładając je na randkę, potwierdziła, że te sneakersy to już klasyka

fot. materiały prasowe Puma

fot. materiały prasowe Puma

fot. materiały prasowe Puma

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie