Oto sposób na to, by kuchnia stała się najbardziej stylowym pomieszczeniem w domu
fot. Getty Images

Oto sposób na to, by kuchnia stała się najbardziej stylowym pomieszczeniem w domu

Podejdź do luksusu bardziej kreatywnie.
10.12.2018

Co świadczy o tym, że kuchnia jest stylowa? Wysokiej jakości materiały, wysmakowany design, unikalny charakter wnętrza – pełna zgoda. Ale istnieje jeszcze jeden element.

Czas to luksus – zyskaj go w sprytny sposób!

Zapewne coraz częściej odczuwacie, że prawdziwym dobrem luksusowym stał się czas. Wciąż mamy go za mało. Nie chciałybyście zyskać więc kilka dodatkowych kwadransów w ciągu doby? Pomoże w tym… przepięknie wykonany robot kuchenny, który nie tylko pozwoli zaoszczędzić wam czas, ale i będzie doskonale się prezentował. Co wy na to?

Nasz typ? Innowacyjny robot kuchenny Bosch OptiMUM. Pierwszym, z pozoru prozaicznym, a w rzeczywistości bardzo sprytnym rozwiązaniem jest, będąca częścią urządzenia waga. Dzięki niej zważycie składniki bezpośrednio w misie lub blenderze. Z tego powodu nie musicie dokupować już osobnej wagi, która niepotrzebnie zajmowałaby miejsce w kuchni, a tym samym zaburzała jej wystrój. Natomiast wasz bezcenny czas zaoszczędzi minutnik. I nie jest to zwykły czasomierz. Dzięki minutnikowi robot będzie pracował dokładnie tyle, ile chcecie, po czym automatycznie się wyłączy. Co więcej, sprzęt posiada też inteligentny czujnik, który będzie wiedział, kiedy ciasto jest idealnie wyrobione, a piana z białek najlepiej ubita. Dopiero wtedy robot zakończy pracę.

Zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym robota OptiMUM towarzyszy piękny design. Misa ze stali szlachetnej jest niesamowicie elegancka, a przy tym bardzo solidna i naprawdę duża – spokojnie wymieszasz w niej składniki na nawet najbardziej skomplikowane wypieki. A skoro mowa o mieszaniu, absolutnie unikatowe jest w tym sprzęcie mieszadło wykonujące ruchy planetarne, co gwarantuje dokładne połączenie wszystkich składników bez odkładania się ciasta na brzegu misy. Robot wyposażony jest też standardowo w zestaw końcówek ułatwiających wyrabianie ciężkich lub lekkich ciast oraz do ubijania śmietany, białek czy masy na biszkopt.

Najlepsze w działaniu robota kuchennego Bosch OptiMUM jest to, że wcale nie musisz pilnować jego pracy. Wystarczy na początku za pomocą paru przycisków wprowadzić odpowiednie ustawienia, uruchomić sprzęt, po czym ze spokojem oddać się dokładnie temu, na co masz ochotę.

Marka Bosch w swojej ofercie ma również inne roboty kuchenne, na przykład MUM 5, za pomocą którego w kilka sekund pokroisz produkty w idealną kostkę, a przy tym wygląda po prostu nieziemsko. Jest dostępny w wielu modnych kolorach, będzie więc pasował do każdego wystroju kuchni. Oprócz stylowego wyglądu, ma również imponujące możliwości: dzięki powiększonej misie i mocy 1000 W przygotujesz więcej babeczek bez żadnego wysiłku. Dużą pomocą w przygotowaniu wypieków jest też EasyArm Lift, czyli funkcja podnoszenia ramienia za jednym przyciskiem, która bardzo ułatwia uporanie się z dużą ilością ciasta.

Tak właśnie wygląda gotowanie w prawdziwie luksusowym stylu! Czyż nie?

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie