Chanel na Netflixie
Chanel haute couture, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

Chanel na Netflixie

To lepsze niż serial!
02.12.2018

Znudziły się Wam seriale na Netflixie? No dobrze, nie pytamy poważnie. Co nie znaczy, że nie zapragniecie od nich odpocząć. I to już niedługo, bo 21 grudnia. To właśnie wtedy na popularnej platformie VOD będzie można obejrzeć dokument o domu mody Chanel. A konkretnie zajrzeć za kulisy pokazu kolekcji haute couture na wiosnę-lato 2018, który odbył się 23 stycznia. W roli głównej w 7 Days Out, bo taki tytuł będzie miała produkcja, wystąpi więc Karl Lagerfeld, dyrektor artystyczny Chanel. 

Brytyjskie seriale, od których się uzależnisz.

Dokument o Chanel dostępny na Netflixie

Reżyser dokumentu, Andrew Rossi, ze słynnym kreatorem spędził tydzień przed wielkim paryskim pokazem, bacznie obserwując ostatnie prace nad 68. sylwetkami, a także, jak wybieg zamienia się w prawdziwie rajski ogród z XVIII-wieczną fontanną. Możecie więc być pewne, że wrażeń nie zabraknie.

Chanel, haute couture, wiosna-lato 2018 / fot. ImaxTree / agencja Free

Odcinek o Chanel będzie pierwszym z siedmiu filmów dokumentalnych poświęconych największym wizjonerom ostatnich lat - nie tylko w świecie mody, ale i sportu, rozrywki czy kulinariów. Seria będzie nosić tytuł 7 days. A my już odliczamy dni.

5 rzeczy, które warto wiedzieć o pokazie Chanel na wiosnę-lato 2018.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie