Już jest wspólna kolekcja Burberry i Vivienne Westwood
fot. Getty Images

Już jest wspólna kolekcja Burberry i Vivienne Westwood

Na zdjęciach – między innymi Kate Moss!
06.12.2018

Na ten moment czekaliśmy od lipca tego roku. To właśnie wtedy kultowa brytyjska marka podała do wiadomości, że podjęła współpracę z równie legendarną brytyjską projektantką.  I na Instagramie opublikowała zdjęcie swojego nowego dyrektora artystycznego, Riccardo Tisciego w towarzystwie Westwood oraz jej męża i partnera biznesowego, Andreasa Kronthalera.

Niecały miesiąc temu uważni obserwatorzy profilu Burberry, mieli okazję rzucić okiem na pierwsze projekty z kolekcji – marka zamieściła bowiem krótkie wideo na InstaStories. Teraz można je obejrzeć na spokojnie. Na światło dzienne wyszła bowiem promująca linię kampania.

fot. materiały prasowe Burberry

Kampania kolekcji Burberry x Vivienne Westwood

I wcale nas nie dziwi, że jej gwiazdą została Kate Moss – w końcu w pracę nad kolekcją zaangażowane są same żywe legendy! Top modelka – w gładkiej fryzurze i czerwonej szmince na ustach pojawia się ubrana w klasyczny płaszcz Burberry, który zdobi charakterystyczna kratka – jeden ze znaków rozpoznawczych marki.

10 rzeczy, jakich nie wiecie o Vivienne Westwood.

fot. materiały prasowe Burberry

Wzór jest zresztą wszechobecny. Pojawia się także na koszulach, spódnicach, butach, spodniach, marynarkach, a nawet... rajstopach i kapeluszach (wiele z tych elementów garderoby z założenia ma charakter uniseks)! Zgodnie ze wspólną wizją Burberry i Vivienne Westwood w tym sezonie wzór mamy nosić od stóp do głów. Ceny ubrań, wśród których znajdziecie też T-shirt z własnoręcznie wykonanym przez projektantkę napisem (oczywiście z proekologicznym przesłaniem), zaczynają się już od 55 funtów, a więc są całkiem przystępne.

fot. materiały prasowe Burberry

Oprócz Kate Moss, a także Vivienne i Andreasa we własnej osobie, kolekcję promują także: Sistren, Leonard Emmanuel, LadyFag, Josh Quinton, Andy Bradin, Claudia Lavender, Marco Motta, Sashadavai i Jacob Shifrin. Zresztą zobaczcie sami. Zapraszamy do naszej galerii.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie