Sneakersy, które Gigi Hadid zaprojektowała dla popularnej marki, już okrzyknięto hitem sezonu
fot. Getty Images

Sneakersy, które Gigi Hadid zaprojektowała dla popularnej marki, już okrzyknięto hitem sezonu

Właśnie pojawiły się w sprzedaży!
10.12.2018

Gigi Hadid zaprojektowała sneakersy!

Gigi Hadid jest nie tylko gwiazdą wybiegów, doskonale radzi sobie również w roli projektantki. Zaczęło się od kolekcji butów dla Stuarta Weitzmana. Z obuwniczą marką top modelka współpracuje od 2015 roku, będąc nie tylko jej ambasadorką, ale i aktywnie uczestnicząc w procesie tworzenia kolekcji. Niecały rok później stworzyła także kapsułową linię ubrań dla Tommy'ego Hilfigera, która okazała się być sukcesem tak wielkim, że w ślad za nią szybko przyszły kolejne. Teraz gwiazda znów zaprojektowała obuwie – a konkretnie sneakersy! Nietrudno się dziwić, w końcu są one nieodłącznym elementem jej prywatnego stylu. Dobra wiadomość? Minikolekcja, składająca się z 4 modeli powstała dla popularnej marki Reebok. A to oznacza, że by stać się ich posiadaczami nie trzeba wydać majątku – kosztują 110 i 130 dolarów.

Tommy Hilfiger opowiada o współpracy z Gigi Hadid.

Kolekcja sneakersów Reebok x Gigi Hadid

Sneakersy projektu Gigi, które właśnie trafiły do sprzedaży to wariacja na temat dwóch dobrze znanych modeli marki – AztrekFreestyle Hi. Pierwsze, na fali popularności dad sneakers, są o wiele bardziej toporne od swojego pierwowzoru i występują w dwóch wariantach kolorystycznych – czarno-żółtym i biało-koralowym (skąd wiedziała, jaki będzie kolor roku 2019?).

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

reebok.com/gigihadid #reebokxgigi unisex sizes !!! aztrek , first drop 1/2

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Drugie zaś doskonale sprawdzą się w sezonie jesienno-zimowym. Formą nawiązują bowiem do lansowanych na wybiegach butów trekkingowych. A występują w dwóch klasycznych odcieniach – czarnym i białym. Te ostatnie to nasz niekwestionowany faworyt. Z pewnością uwzględnimy je więc w liście do Świętego Mikołaja. Zwłaszcza, że już mówi się, że to najmodniejsze buty tego sezonu.

Reebok x Gigi Hadid / fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie