Selena Gomez zaprojektowała sneakersy, które możecie mieć
fot. Getty Images

Selena Gomez zaprojektowała sneakersy, które możecie mieć

W kolekcji, oprócz butów, znajdziecie także sportowe ubrania – powstałe z myślą o dziewczynach silnych, a jednocześnie wrażliwych. Takich jak sama Selena.
11.12.2018

Sneakersy, które Gigi Hadid zaprojektowała dla Reeboka właśnie doczekały się konkurencji. Światło dzienne ujrzała dziś bowiem sportowa kolekcja stworzona przez inną, nie mniej charyzmatyczną gwiazdę, dla innej równie popularnej marki. Mowa o kolekcji, jaką dla Pumy stworzyła Selena Gomez, której sneakersy są jednym z flagowych produktów.

Kolekcja SG x Puma / fot. materiały prasowe

Kolekcja SG x PUMA, czyli Selena Gomez projektuje dla Pumy

„To nie jest zwykła kolekcja, to manifestacja siły i pewności siebie, stworzona z myślą o współczesnych dziewczynach” – czytamy w informacji prasowej. Dziewczynach bezkompromisowych, nieustraszonych, a jednocześnie wrażliwych. Inspiracją do stworzenia kolekcji były dla Seleny silne kobiety z przeszłości. Gwiazdą kolekcji SG x Puma jest wspomniany już wcześniej but – SG Runner, choć wzorowany na butach do biegania, idealnie sprawdzi się w codziennych stylizacjach. Lekkie sneakersy z dzianinową cholewką są udanym połączeniem estetyki z przełomu 80. i 90. oraz swobodnego stylu Los Angeles. A zdobią je charakterystyczna klamra i metalowy łańcuszek. Idealnie pasują do nich wchodzące w skład kolekcji ubrania, które Selena stworzyła na wzór tych, które nosi prywatnie. Stąd właśnie choćby dominujące w linii kolory – biały, szary oraz czerwony. Które pojawiają się na legginsach, welurowych dresach, bluzach, T-shirtach oraz wełnianych czapkach. Kolekcja pojawi się w sprzedaży już jutro, czyli 12 grudnia br. 

Selena Gomez zdradziła, na czym polega jej największy urodowy trik.

Kampania kolekcji SG x Puma

Wprowadzeniu kolekcji na rynek towarzyszy wyjątkowa kampania, w której udział wzięła nie tylko Selena, ale i jej najlepsze przyjaciółki gwiazdy: Connar Franklin (@connarfranklin), Raquelle Stevens (@raquellestevens), Courtney J. Barry (@courtneyjbarry), Caroline Franklin (@caro_franklin)
i Theresa Marie Mingus (@ tmarie247). „Nie byłabym tu, gdzie jestem dzisiaj, gdyby nie moje dziewczyny” – wyznała Selena. Nie dziwi więc, że to właśnie je zaprosiła do sesji w duchu #girlpower. Zobaczcie efekty.

Kolekcja SG x Puma / fot. materiały prasowe

Kolekcja SG x Puma / fot. materiały prasowe

Kolekcja SG x Puma / fot. materiały prasowe

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie