Ten modny dodatek sprawia, że stylizacja od razu nabiera szyku
Adam Selman, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Ten modny dodatek sprawia, że stylizacja od razu nabiera szyku

Doskonały na sylwestra i w karnawale.
31.12.2018

Bez wątpienia ten sezon należy do nakryć głowy. Zarówno tych najbardziej kontrowersyjnych, jak multikolorowe wełniane kominiarki, jakie mogliśmy oglądać na wybiegach u Gucci czy Calvina Kleina, jak i tych, które przywracają ducha dawnej elegancji. Wśród tych ostatnich królują kapelusze i filcowe toczki. Wyraźnie daje się zauważyć jednak także inny, jeszcze bardziej szykowny trend. Panie i Panowie, przed wami... woalki!

Ten trend królował na światowych wybiegach, teraz podchwyciły go sieciówki.

Woalka - Szykowny trend na jesień-zimę 2018

Dlaczego piszemy o nich akurat teraz? To proste - sprawdzą się w sylwestra i w karnawale. Bo choć przed laty noszono je na znak pobożności, dziś stanowią idealne zwieńczenie imprezowej stylizacji. Co więcej, woalkę wystarczy założyć do jeansów i zwykłego topu, by już wyglądać zjawiskowo. Sama sprawdziłam. W szkatułce mam bowiem woalkę na spince (dodatkowo ozdobionej równie modną kokardą), która nie raz ratowała mi życie, gdy trzeba było szybko podrasować look. A kupiłam ją... w H&M. Woalki pojawiają się zresztą nie tylko na spinkach. Odkąd Isabel Marant odważyła się przypiąć jedną do wełnianej beanie, zdobić mogą chyba wszystko - berety, opaski, a nawet czapki z daszkiem. Na wybiegach projektanci upinają je także w samodzielne, intrygujące kompozycje. W tym roku tak było choćby na pokazie kolekcji Erdem (marka postawiła na woalki w grochy).

Jak na 3 różne sposoby nosić najmodniejszy dodatek sezonu?

Erdem, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

A to nie jedyne show, na którym dodatek grał pierwsze skrzypce. W tym sezonie lansowali go także: Dior, Adam Selman, Chanel, Daizy Shely, Dolce & Gabbana i... długo by wymieniać. Dlaczego by nie dać się więc skusić? Możecie być pewne, że doda wam nie tylko szyku, ale i tajemniczości.

Dior, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Dolce & Gabbana, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Daizy Shely, jesień-zima 2018/19 / fot. ImaxTree / agencja Free

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie