Powstaje dokument o Chiarze Ferragni
fot. Getty Images

Powstaje dokument o Chiarze Ferragni

Z udziałem najważniejszych osób świata mody.
04.01.2019

Plasuje się na trzecim miejscu osób z branży najlepiej zarabiających na Instagramie,  a w duecie ze swoim świeżo poślubionym mężem, włoskim raperem Fedezem (o bajecznej ceremonii zaślubin mówili wszyscy, nie bez przyczyny powstał nawet specjalny hasztag  #theferragnez) są bezkonkurencyjni! Nie dziwi więc, że, choć ma dopiero niecałe 32 lata doczeka się filmu dokumentalnego na swój temat. Dokładnie w dziesiątą rocznicę powstania jej bloga The Blonde Salad, który okazał się być dla niej trampoliną do sukcesu.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good night and thank you for 10k followers love u #theferragnez #chiaraferragni #fedez

A post shared by Chiara Fedez & Leone (@theferragnez_fam) on

Powstaje dokument o Chiarze Ferragni z udziałem najważniejszych nazwisk z branży

Film w reżyserii rodaczki Chiary Elisy Amoruso i produkcji Memo Films Srl, planowany jest na jesień tego roku. Na przykładzie zawodowych perypetii influencerki, będziemy mogli przyjrzeć się bliżej zmianom, jakie w branży mody zaszły na przestrzeni ostatniej dekady – przede wszystkim za sprawą zwiększenia roli internetu (w tym, rzecz jasna, social mediów). Nie zabraknie także prywatnych wątków z życia gwiazdy. 

Ciekawostka? Już mówi się o tym, że w filmie wystąpią najważniejsze nazwiska świata mody. O Chiarze mają opowiedzieć między innymi Maria Grazia Chiuri (dyrektor artystyczna Diora zaprojektowała przecież suknię ślubną influencerki), Donatella Versace, Diane von Furstenberg czy Jeremy Scott. 

Zaglądamy do garderoby Chiary Ferragni.

Pierwszy klaps już za nami. Kręcenie dokumentu rozpoczęto bowiem już podczas wesela blogerki – jesienią ubiegłego roku, a kamera towarzyszyła jej także w kolejnych dniach świętowania. Będzie można więc choć na chwilę zamienić się w gościa uroczystości. Zainteresowane? 

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie