Najnowszy jeansowy trend, jakiego jeszcze nie było
fot. Getty Images

Najnowszy jeansowy trend, jakiego jeszcze nie było

Spodnie są absolutną nowością.
10.01.2019

Po tym, co zobaczyłyśmy w roku ubiegłym nie sądziłyśmy, że jeśli chodzi o jeansy coś jeszcze może nas zaskoczyć. W końcu były już spodnie z suwakiem w miejscu przedziałka (to projekt awangardowej marki Vetements dla popularnego Levi'sa), jak i, równie odważne, jeansy-stringi (najbardziej skąpe jeansy świata) młodego japońskiego brandu Thibaut. W mediach wieszczono nawet nadejście jeansowej apokalipsy! Jak jednak z takimi przepowiedniami bywa, proroctwa się nie sprawdziły, choć wciąż powstają pomysły, które, najłagodniej mówiąc, początkowo wzbudzają kontrowersje, by następnie... podbić nasze serca. Tak było choćby w przypadku asymetrycznych spodni autorstwa Ksenii Schnaider, kijowskiej projektantki, której ubrania nosi sama Bella Hadid. 

Asymetryczne jeansy – Ksenia Schneider lansuje nowy denimowy trend na 2019 rok

Co w nich takiego niezwykłego? Spodnie mają dwie całkiem różne nogawki! Jedną klasyczną (taką jak w waszych ulubionych mom jeans), drugą – zgodnie z powrotem popularności mody na lata 70. – ekstremalnie szeroką. Trudno wam to sobie wyobrazić? A więc przychodzimy z pomocą.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@sonya_soltes wearing asymmetric jeans from PF2019 collection #kseniaschnaider #selfielookbook

A post shared by Ksenia Schnaider (@kseniaschnaider) on

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ASYMMETRIC JEANS

A post shared by Ksenia Schnaider (@kseniaschnaider) on

 „Coś więcej niż tylko klasyczne niebieskie jeansy” – napisał o projektach Schnaider magazyn Nylon i nie da się ukryć, że jej najnowszy pomysł w pełni na to określenie zasługuje. Czy przyjmie się na większą skalę? Oceńcie same. Przyznacie jednak, że może to ukrócić poranne dylematy, kiedy wahacie się, którą parę spodni założyć. Oto opcja 2 w 1, a to już coś!

Dzięki tym jeansom z Mango będziesz wyglądać szczuplej. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie