Kate Moss i Kaia Gerber w najnowszej kampanii Stelli McCartney
Stella McCartney, lato 2019 / fot. Johnny Dufort

Kate Moss i Kaia Gerber w najnowszej kampanii Stelli McCartney

Wow!
13.01.2019

Kate Moss i Kaia Gerber w kampanii Stelli McCartney na lato 2019

Kate Moss i Kaia Gerber stanęły przed obiektywem Johnny'ego Duforta w najnowszej, letniej kampanii Stelli McCartney. Choć w tym przypadku powiedzieć stanęły to mało. Musiały się nieźle nagimnastykować, by w dynamicznych pozach wpisać się w pole okręgu. Bo to właśnie koło stało się wspólnym mianownikiem wszystkich zdjęć z kampanii. Dlaczego?

Stella McCartney zaskakuje najnowszą kolekcją.

„W tym sezonie chciałam zwrócić uwagę na krąg życia, podkreślić, jakim cudem są kobiety niezależnie o wieku, jak dobrze jest czerpać od tych, które były przed nami, i tych które są teraz” – tłumaczy projektantka. Podkreślając, że jej marka ma służyć wszystkim niezależnie od metryki. To właśnie dlatego do swojej najnowszej kampanii Stella zaprosiła dwie top modelki reprezentujące dwa różne pokolenia. Kate, która gościła na wybiegu debiutanckiej kolekcji McCartney na pokazie dyplomowym w prestiżowej szkole Central Saint Martins w 1995 roku, symbolizuje kobietę współczesną, młodziutka Kaia z kolei to kobieta przyszłości.

9 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o Stelli McCartney. 

 

 

Stella McCartney, lato 2019 / fot. Johnny Dufort

Stella McCartney, lato 2019 / fot. Johnny Dufort

 

Koło, które pojawia się na zdjęciach (choćby w formie hula-hop) to zresztą nie tylko symbol kręgu życia w kontekście upływającego czasu, ale i próba zwrócenia uwagi na ekologię, która dla Stelli McCartney jest ważna od samego początku. A ponieważ projektantka od lat działa na rzecz zrównoważonego rozwoju, aż 60% użytych w jej kolekcji jest eko (kaszmir i nylon z recyklingu, organiczna bawełna i denim oraz wiskoza). Hitem są między innymi torby z bawełny organicznej – pakowne i zdobione monogramem marki. Kupujecie? My na pewno! Podobnie jak całą ideę firmy.

Stella McCartney, lato 2019 / fot. Johnny Dufort

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie