Rihanna zakłada własny dom mody
fot. Getty Images

Rihanna zakłada własny dom mody

Przy wsparciu LVMH, w tym projektantów Louis Vuitton i Celine!
17.01.2019

Jeśli czekacie na nową płytę, pewnie będziecie musieli jeszcze uzbroić się w cierpliwość. W najbliższym czasie Rihanna ma bowiem całkiem inne plany zawodowe. Jak podaje portal WWD Barbadoska zamierza otworzyć własny dom mody. I ma jej w tym pomóc koncern LVMH, właściciel marek, takich jak Louis Vuitton, Celine, Dior czy Givenchy. 

Rihanna ma sobowtórkę, która robi karierę w branży mody.

Rihanna zakłada własną markę odzieżową pod patronatem LVMH

Choć data jego otwarcia jeszcze nie jest znana, nie jest to pieśń przyszłości. Prace już się rozpoczęły. Wiadomo więc, że do zespołu gwiazdy dołączą projektanci, który dotychczas współpracowali z najbardziej prestiżowymi brandami w branży, takimi jak wspomniane już Celine czy Louis Vuitton. A sama Barbadoska wspólnie z prezesem korporacji, Sidneyem Toledano, prowadzi intensywne rozmowy o tym, jak ma wyglądać marka. Mówi się nawet, że powstały już pierwsze projekty. Takie plotki pojawiły się po tym, jak Rihanna pojawiła się publicznie w okularach przeciwsłonecznych z napisem FENTY na oprawkach.

fot. Getty Images

A jak wiadomo, właśnie tak podpisuje autorskie projekty: kosmetyki swojej marki Fenty Beauty, sportowe ubrania, które zaprojektowała wcześniej dla Pumy czy też kolekcję bielizny (Savage x Fenty). Wszystko wskazuje więc na to, że nowego domu mody możemy spodziewać się szybciej niż nam się wydawało. To też dobra informacja dla fanów muzyki gwiazdy. Mówi się, że premiera nowego krążka i ma zbiec się w czasie z wprowadzeniem na rynek jej marki. Czekacie?

Rihanna ma słabość do tego niedrogiego kosmetyku.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie