4 biżuteryjne trendy, które w 2019 roku będą dominujące
Anna Sui, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

4 biżuteryjne trendy, które w 2019 roku będą dominujące

Przedstawiamy najpopularniejsze modele z wybiegów.
03.02.2019

2018 rok niewątpliwie należał do błyskotek ze złota. Minimalistycznych, ale też, dla kontrastu, bardzo dekoracyjnych – niczym z królewskiego skarbca. Królowały motywy monet albo inspiracje rodem z oceanu – muszle oraz perły. Renesans popularności przeżywały sygnety, a także spinki do włosów, które urosły do rangi biżuterii. Co teraz? Jaką biżuterię będziemy nosić w 2019 roku? Przedstawiamy najważniejsze trendy z wybiegów.

Nicole Scherzinger postawiła na biżuterię polskiej marki.

1. Muszle i koraliki

Dobra wiadomość? Jeśli rok temu zainwestowałyście w muszle, podjęłyście dobrą decyzję. W sezonie wiosna-lato 2019 powrócą w wielkim stylu. A właściwie w stylu kalifornijskiej surferki. Zdobione muszelkami bransoletki, kolczyki i naszyjniki w wersji XXL pojawiły się na wybiegach u Prady (obok spódnic i topów z neoprenu, czyli pianki, w jakiej pływa się na desce) czy Anny Sui. Będziemy je nosić nie tylko podczas wakacji. 

Anna Sui, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

2. Złote łańcuchy

Inspirowane tymi, jakie w latach 80. upodobali sobie hip-hopowcy, ale w bardziej kobiecym wydaniu. Jedno jest pewne – muszą mieć rozmiar XXL. Łańcuchy będziemy nosić nie tylko na szyi, ale i na nadgarstkach.

Escada, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

3. Kolczyki nie do pary

Trend nie jest nowy, ale wciąż nam się nie znudził. Nie sposób zresztą by tak się stało, skoro dzięki niemu na uszach możemy stworzyć niezliczoną ilość kompozycji. Trzymając się zasady, by wspólnym mianownikiem między kolczykami był ten sam kolor albo zbliżony kształt. 

Polska marka, której biżuterię noszą redaktorki mody. 

Area, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

Chanel, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

4. Biżuteria z żywicy

Klasyczne bursztyny, ale i biżuteria z żywicy w kolorowym wydaniu (żółtej, różowej, zielonej). To nowość A.D. 2019, którą już zdążyły pokochać fashionistki. Dacie się przekonać? Jeśli tak, szeroki wybór znajdziecie na Net-A-Porter.com.

1064 Studio Silence / fot. net-a-porter.com

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie