Louis Vuitton wprowadza do sprzedaży nowy dodatek ze słynnym monogramem
źródło: Instagram.com/montreal.fashionista

Louis Vuitton wprowadza do sprzedaży nowy dodatek ze słynnym monogramem

Tańszy niż torebka, a równie modny!
16.02.2019

Jeśli zawsze marzyłyście o torebce Louis Vuitton, ale przed zakupem skutecznie powstrzymywał was... stan konta, mamy dobrą wiadomość. Francuski dom mody wypuszcza właśnie na rynek nowy dodatek ze słynnym monogramem – w o wiele bardziej przystępnej cenie (choć wciąż niemałej – trzeba za niego zapłacić 830 funtów). O jakim przedmiocie mowa? Na pewno nie zgadniecie – chodzi bowiem o pokrowiec na... szminkę. Bez wątpienia najmodniejszy w tym sezonie gadżet dla fanek kosmetyków.

Słynna torebka Louis Vuitton przeszła całkowitą metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Louis Vuitton wprowadza do sprzedaży... pokrowiec na szminkę ze słynnym monogramem

Etui, będące częścią kolekcji marki na wiosnę-lato 2019 powstało w dwóch kolorach do wyboru: ciemno- i jasnobrązowym. Ma kształt niewielkiej tuby (mogącej pomieścić jedynie szminkę) i wyposażone jest w biżuteryjny łańcuszek (srebrny lub złoty, zależnie od tego, na który model się zdecydujemy), dzięki któremu pokrowiec można nosić na szyi, przewiesić przez ramię albo... przypiąć do torby. Projekt powstał pod wpływem inspiracji szkatułkami na biżuterię z lat 20. ubiegłego wieku a w sprzedaży pojawi się w marcu. 

Louis Vuitton nie pierwszy już raz stworzyło dodatek, niebędący ściśle związany z modą. Niewiele wcześniej marka wprowadziła na rynek także słuchawki bezprzewodowe ozdobione słynnym monogramem. Co będzie następne? Czas pokaże.

fot. materiały prasowe Louis Vuitton

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie