W najnowszej kolekcji tej polskiej marki znajdziecie najpiękniejsze wiosenne stylizacje do pracy
Nife, wiosna-lato 2019 / fot. Kamil Majdański

W najnowszej kolekcji tej polskiej marki znajdziecie najpiękniejsze wiosenne stylizacje do pracy

Dla nowoczesnych romantyczek.
18.02.2019

Jak połączyć wymagania biurowego dress code'u z najnowszymi trendami? To specjalność istniejącej od 2009 roku polskiej marki Nife. Najlepszy dowód? Kolekcja na wiosnę-lato 2019, którą mamy przyjemność zaprezentować wam jako pierwsi.

Nife, wiosna-lato 2019 / fot. Kamil Majdański

Kolekcja na wiosnę-lato 2019 polskiej marki Nife

Kolekcja Nife na sezon wiosna-lato 2019 powstała z myślą o nowoczesnych kobietach pracujących o romantycznej naturze. Silnych i delikatnych. „Proste szerokie linie dające poczucie solidnych fundamentów zmiękczone są paletą barw niczym ze Snu nocy letniej – ciepłej i chłodnej jednocześnie” – tłumaczy projektantka Nife Agnieszka Paul. „To poezja rzeczywistości wyzwalająca zaskoczenie” – dodaje. I rzeczywiście – w kolekcji dominują subtelne, rozbielone odcienie (pudrowe róże i błękity) zestawione z ponadczasową klasyką – czernią i ognistą czerwienią. Nie brak też ultramodnego w nadchodzącym sezonie pomarańczu, między innymi w koralowym odcieniu (to przecież kolor 2019 roku!). Naszą uwagę od razu zwróciła rozkloszowana długa spódnica w pasy – obowiązkowo z wysokim stanem, zestawiona z klasyczną koszulą w męskim stylu, a także intensywnie czerwona sukienka maksi, pięknie podążająca za każdym ruchem.

Nife, wiosna-lato 2019 / fot. Kamil Majdański

Na pierwszy plan wychodzą kwiatowe wzory, które na wiosnę powracają każdego roku. Według Nife najlepiej nosić je skontrastowane z ascetycznymi fasonami – prostymi sukienkami czy spodniami o prostych nogawkach.

Nife, wiosna-lato 2019 / fot. Kamil Majdański

Uniwersalny charakter ubrań wchodzących w skład kolekcji pozwala zresztą na ich dowolne łączenia, co niewątpliwie jest dużym ułatwieniem, kiedy lekko spóźnione, w pośpiechu kompletujecie stylizację do pracy. Nie znaczy to jednak, że nadają się one wyłącznie do biura. Wręcz przeciwnie. Sprawdzą się niemal w każdej sytuacji. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii, gdzie czekają na was zdjęcia z wiosennej kampanii marki. Nie przegapcie też nastrojowego wideo, wchodzącego w skład kampanii, balansującego na granicy jawy i snu. Nic dziwnego, kolekcja to marzenie! Które nie znika po przebudzeniu.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie