Oscary 2019: Stylizacje gwiazd
Charlize Theron / Oscary 2019 / fot. Getty Images

Oscary 2019: Stylizacje gwiazd

Wow!
25.02.2019

Oscary 2019: Najpiękniejsze stylizacje gwiazd

Chyba nie ma imprezy, która cieszyłaby się większą frekwencją gwiazd niż gala rozdania Oscarów – w końcu to najważniejsze nagrody w branży filmowej! Nie inaczej było i tym razem, podczas 91. edycji wydarzenia, która odbyła się w Los Angeles w nocy z niedzieli na poniedziałek. Ciekawostka? W tym roku dywan wcale nie był czerwony lecz... purpuroworóżowy. Tradycyjnie jednak gwiazdy, które się na nim pojawiły, ubrane były w najpiękniejsze kreacje. Już na podstawie sukienek pierwszych gości imprezy, wśród których znalazły się m.in. Emilia Clarke, Constance Wu, Glenn Close, Charlize Theron, Lisa Bonet czy Kacey Musgraves wyraźnie dało się wskazać dominujące podczas gali trendy.

Rachel Weisz w kreacji z... lateksu / fot. Getty Images

Królowały długości maksi i spektakularne kolory (intensywnie żółty, kobaltowy czy fuksja), dla których alternatywą były tylko równie efektowne metaliczne odcienie albo... ponadczasowa czerń. Na tę ostatnią postawiła choćby Lady Gaga, która do eksponującej ramiona syreniej sukienki domu mody Alexandra McQueena w hebanowym odcieniu założyła diamentowy naszyjnik, jaki pierwotnie miała na sobie... Audrey Hepburn, promując film Śniadanie u Tiffany'ego!

Na czerń postawili także Irina Shayk i Bradley Cooper. Z kolei Charlize Theron, która z okazji Oscarów przefarbowała włosy z blondu na brąz ubrała się w przepiękną sukienkę Diora – eksponującą plecy i w odcieniu baby blue. Wszystkie kreacje znajdziecie w naszej galerii. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bradley Cooper brings not one but two stunning dates to tonight’s #Oscars. (Swipe)

Post udostępniony przez Harper's BAZAAR (@harpersbazaarus)

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie