Dzięki tym sneakersom znów poczujecie się jak w liceum
fot. materiały prasowe Vans

Dzięki tym sneakersom znów poczujecie się jak w liceum

Tak jak my podczas premiery kolekcji w Londynie.
06.03.2019

Najpierw dostałyśmy uwagę za brak stroju na wf, później kazano nam zmienić buty (a rzeczy, w których przyszliśmy zostawić w specjalnej szafce), a następnie (najgorzej) zabrano nas na lekcję chemii... A wszystko to w ramach promocji najnowszej kolekcji vansów – Vans Comfycush High, która w ubiegłym tygodniu odbyła się w Londynie.

Właśnie ogłoszono, jakie sneakersy były najpopularniejsze w 2018 roku.

Vansy z kolekcji Comfycush High przeniosą was do czasów liceum

To właśnie z tej okazji londyński House of Vans (opuszczone tunele w dzielnicy Waterloo zaadaptowane na skate park, przestrzeń wystawienniczą i salę koncertową w jednym) zamienił się... w szkołę. Była więc szatnia (to właśnie tam zostawiliśmy buty), dużo korytarzy (z automatami z napojami), szkolna stołówka (z menu rodem z Beverly Hills 20110 – hamburgerami, frytkami i innymi pysznymi, choć nie całkiem zdrowymi daniami), sala do ćwiczeń oraz laboratorium chemiczne.

fot. materiały prasowe

fot. materiały prasowe

W tym ostatnim mogliśmy stworzyć autorski nadruk na worek, zabawić się w lekcję rysunku, a także (a może przede wszystkim) obejrzeć buty z najnowszej kolekcji Vansa, które ukryte były pod specjalnymi kloszami (by nie opryskać ich tajemniczym niebieskim płynem z rozrzuconych wszędzie próbówek). Na szczęście, vansy z linii Comfycush High można nosić nawet, jeśli liceum ma się już dawno za sobą. Zwłaszcza, że to najnowsze wariacje marki na temat ich bestsellerowych klasyków. W jej skład wchodzą bowiem cztery dobrze już znane modele: Authentic, Old Skool, S8-Hi i Era – w kilku wariantach kolorystycznych – od najbardziej spektakularnych biało-różowych po całkiem stonowane modele (całe czarne lub czarne z białymi akcentami).

fot. materiały prasowe Vans

fot. materiały prasowe Vans

Co je wyróżnia? Nowa, stworzona w oparciu o najnowsze technologie podeszwa. Jeszcze wygodniejsza niż zwykle. W sam raz, by w butach przetrwać nie tylko 8 godzin lekcyjnych, ale na przykład muzyczne festiwale. O tym ostatnim mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze, bawiąc się na koncertach Slaves i Octaviana, które zakończyły londyński event.

Katie Holmes zakładając je na randkę, potwierdziła, że te sneakersy to już klasyka.

fot. materiały prasowe

Sprawiając, że jeszcze bardziej poczuliśmy się jak w najlepszych czasach liceum. Wy też chcecie tego doświadczyć? Zajrzyjcie do naszej galerii, a następnie... ruszajcie na zakupy!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie