Kochasz polską modę? Nie możesz przegapić tego wydarzenia
fot. Getty Images

Kochasz polską modę? Nie możesz przegapić tego wydarzenia

KIERMASH zbliża się wielkimi krokami.
12.03.2019

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią... KIERMASH – targi mody niezależnej, które po raz kolejny już odbędą się w Krakowie. To doskonały sposób, by w nowy sezon w modzie, wejść w świetnym stylu. 16 i 17 marca 2019 roku, w godzinach 11.00-18.00 zapraszamy Was więc do Muzeum Inżynierii Miejskiej przy ul. Św. Wawrzyńca 15, bo to właśnie tam odbędzie się wydarzenie (wstęp wolny!). Jakich spodziewać się atrakcji? Czytajcie dalej.

Targi mody niezależnej Kiermash 2019 – Co się będzie działo?

Jak zwykle będzie to doskonała okazja, by spotkać reprezentantów polskich marek, z naciskiem na lokalnych, małopolskich producentów. Oferujących: ubrania, bieliznę, biżuterię, okulary, torby, plecaki, skarpetki, czapki i… wszelkie inne dodatki.

KIERMASH będzie idealną okazją, nie tylko by zrobić zakupy, ale także zrelaksować się w otoczeniu najlepszego designu od BoConcept – duńskiej marki, która projektuje i produkuje meble już od 66 lat. Dziś BoConcept to ogromna wiedza, umiejętności i tradycja. Projektują, produkują i sprzedają nowoczesne meble, akcesoria i oświetlenie do salonu, jadalni, sypialni, domowego biura i przydomowego ogrodu. 

Dopełnieniem dobrego weekendu jest dobre jedzenie. Podczas wydarzenia najlepszą kawę w mieście zaparzy Tektura Cafe – Krupnicza i Tektura Cafe – Kleparz. A do kawy będą przekąski – ciasta, kanapki i zupy.

Co dla bardzo głodnych? Kilka metrów dalej znajdziecie skwer pełen food trucków. Frytki belgijskie, burgery, maczanka krakowska, naleśniki, sushi... – każdy znajdzie tu coś dobrego.

Pomysłodawcy i organizatorzy KIERMASHu, Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, jak zwykle zachęcają: „Kochani, co tu dużo mówić. Zapewniamy, że będzie naprawdę cudownie. Zadbamy o każdy szczegół, z pogodą włącznie. Bardzo lubimy te nasze wspólne zakupy i chillout, dlatego zapraszamy i liczymy na spotkanie z każdym z Was.”

Chcecie dowiedzieć się więcej?

Zerknijcie na wydarzenie: https://web.facebook.com/events/546091539206141/

 

Od kilkunastu edycji partnerem KIERMASHu jest pakamera.pl – internetowy multibrand z polskimi projektantami. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Krakowa – www.krakow.pl

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie