Victoria Beckham właśnie ujawniła zaskakujący sekret zza kulis swojego ostatniego pokazu
Victoria Beckham w finale pokazu na jesień/zimę 2019/20 / fot. Getty Images

Victoria Beckham właśnie ujawniła zaskakujący sekret zza kulis swojego ostatniego pokazu

Po raz kolejny udowodniła, że ma do siebie dystans!
19.03.2019

Pamiętacie, jak pod koniec listopada ubiegłego roku informowałyśmy, że była Spicetka, a dziś ceniona projektantka mody, zamierza założyć swój własny kanał na YouTube? Już można oglądać na nim pierwsze nagrania, a ostatnie z nich jest najlepszym dowodem, że warto. Za sprawą wideo, które Victoria Beckham opublikowała wczoraj, projektantka zaprasza nas za kulisy swojego ostatniego pokazu – na jesień-zimę 2019/20 roku, który przed kilkoma tygodniami odbył się w Londynie. Jak się okazuje, w trakcie przygotowań nie obyło się bez niespodzianek.

Kulisy pokazu Victorii Beckham na jesień-zimę 2019/20

„Musiałam oddać modelce swój stanik, dosłownie!” – zdradziła Victoria w 90. sekundzie trwającego prawie trzy minuty wideo, utwierdzając nas tylko w przekonaniu, że dla dobra kolekcji jest w stanie zrobić wszystko. A także, że pomimo tego, że „moda ukradła jej uśmiech”, nie brak jej do siebie dystansu. Zaskakujących momentów w filmie jest zresztą więcej.

Pojawia się w nim choćby Thierry Dreyfus, charyzmatyczny artysta wizualny, który od ponad 35 lat przygotowuje oświetlenie do pokazów („chciałem, by na wybiegu u Victorii zapanowała lato” – powiedział przed kamerą, dodając, że jest pełen szacunku dla dokonań projektantki). Na nagraniu zobaczyć można także Davida Beckhama, a także dzieci słynnej pary: Romeo, Brooklyna i małą Harper. Zresztą, przekonajcie się same. 

Fryzura Harper Beckham z London Fashion Week poruszyła internautów.

źródło: YouTube.com

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie