Polska projektantka dostrzeżona przez amerykańską edycję BAZAAR
Chylak, kolekcja 08 / fot. Stanisław Boniecki

Polska projektantka dostrzeżona przez amerykańską edycję BAZAAR

Wcale nas to nie dziwi.
19.03.2019

Zdobycie jej torebki jest prawie tak trudne jak zdobycie Birkin od Hermèsa” – napisała Tara Lamont-Djite, redaktorka amerykańskiej edycji Harper's Bazaar w artykule o polskiej projektance Zofii Chylak. „Polska marka szturmem podbiła Instagram, a następnie serca influencerek, it-girls i właściwie każdego, kto szuka szykownej, wysokiej jakości torebki w przystępnej cenie” – dodała. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thank you @harpersbazaarus and @tldjite for this great interview

A post shared by CHYLAK (@chylak.bags) on

Dziennikarka dotarła także do Zofii Chylak i porozmawiała z nią, czego efektem jest wywiad, który właśnie ukazał się na stronie internetowej tytułu. Przeczytać w nim można między innymi o początkach marki, jej założeniach i drodze na szczyt, a także o stażu, który projektantka odbyła w nowojorskiej pracowni Proenza Schouler zanim zdecydowała się robić karierę na własną rękę, w Polsce. Pretekst do rozmowy? Najnowsza kolekcja marki, która światło dzienne ujrzała zaledwie wczoraj (wczoraj też trafiła do sprzedaży online). 

24 godziny z Zofią Chylak.

fot. Stanisław Boniecki

fot. Stanisław Boniecki

Kolekcja torebek Zofii Chylak na wiosnę-lato 2019

W kolekcji 08 znaleźć można skórzane torebki tłoczone na wzór pytona i krokodyla (to przecież znak rozpoznawczy projektantki) – prostokątne listonoszki na łańcuszku, minipółksiężyce, modele typu croissant, klasyczną torebkę na ramię oraz portfel. W czarnym, ciemnobrązowym lub czerwonym kolorze.

Wielki międzynarodowy sukces polskiej projektantki.

fot. Stanisław Boniecki

Pojawieniu się kolekcji towarzyszy kampania zrealizowana na ulicach Paryża. Za obiektywem stanął Stanisław Boniecki, przed – Clarence Haaster, blondwłosa modelka, którą w tym sezonie można było oglądać między innymi na pokazie Acne Studios na jesień-zimę 2019/20. Efekty tej współpracy znajdziecie w naszej galerii. I niewątpliwie zajrzeć tam warto.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie