Gigi Hadid lansuje najmodniejszy dodatek na wiosnę
fot. Getty Images

Gigi Hadid lansuje najmodniejszy dodatek na wiosnę

Trend sprzed lat powraca!
20.03.2019

Gigi Hadid w najmodniejszym nakryciu głowy na wiosnę 2019

Nie trzeba nas długo przekonywać, by już teraz do codziennej garderoby przemycić najświeższe wiosenne trendy. Pierwsze ciepłe promienie słoneczne są dla nas wystarczającym sygnałem. I wygląda na to, że nie jesteśmy w tym odosobnione. Najlepszym dowodem jest ostatnie zdjęcie Gigi Hadid, które top modelka opublikowała na swoim Instagramie. Na fotografii (a właściwie dwóch) Gigi wygrzewa się w słońcu, głowę chroniąc najmodniejszym nakryciem głowy sezonu. Mowa o bucket hat, czyli kapeluszu w kształcie wiaderka, jaki na przełomie lat 90. i 2000. nosili wszyscy hip-hopowcy (a także Britney Spears, Justin Timberlake czy chłopaki z NSYNC).

Gigi Hadid postawiła na buty znanej sieciówki.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

après ski-week

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Bucket hats – Najmodniejsze nakrycie głowy 2019 roku

Gigi wybrała model w cętki projektu Ruslana Baginskiy'ego, ukraińskiego projektanta nakryć głowy, o którym zrobiło się głośno po tym, jak oficerską czapkę jego projektu założyła siostra Gigi, Bella (a następnie pokochały także inne gwiazdy: Romee Strijd, Madonna czy Zoe Kravitz).

Gigi niewątpliwie dokonała dobrego wyboru. Bucket hats w cętki na wybiegach lansowali także: Anna Sui oraz Christian Dior. W kolekcji (na jesień-zimę 2019/20) francuskiego domu mody wiaderkowe kapelusze znajdziecie zresztą także w innych kolorach i wzorach – od modeli monochromatycznych po kraciaste, w tym dodatkowo ozdobione woalką. Nakrycia głowy lansują również inne domy mody: Prada, Gucci, Burberry oraz Chanel. A to oznacza, że już niebawem znajdziecie je także w popularnych sieciówkach. Trudno bowiem o modniejszy dodatek w tym (i nadchodzącym) sezonie.

7 kolorów włosów, które w 2019 roku będą najmodniejsze. 

Christian Dior, jesień-zima 2019/20 / fot. ImaxTree / agencja Free

Anna Sui, jesień-zima 2019/20 / fot. ImaxTree / agencja Free

Valentino, jesień-zima 2019/20 / fot. ImaxTree / agencja Free

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie