Polska sieciówka idzie w ślad Zary i H&M i wprowadza do sprzedaży swoją pierwszą ekologiczną kolekcję
Mohito Cares, pierwsza ekologiczna linia Mohito / fot. materiały prasowe

Polska sieciówka idzie w ślad Zary i H&M i wprowadza do sprzedaży swoją pierwszą ekologiczną kolekcję

Przecierając szlaki na polskim rynku.
25.03.2019

Dobra wiadomość dla ekofashionistek. Od dziś, poszukując ubrań w duchu mody zrównoważonej, będziecie miały większy wybór. Po Zarze, Mango i H&M kolejna popularna sieciówka wprowadza bowiem do sprzedaży kolekcję przyjazną środowisku. I cieszymy się tym bardziej, że mowa o marce polskiej, a konkretnie – Mohito. 

Jak kupować modę eko i co tak naprawdę oznacza „moda zrównoważona”?

Mohito Cares / fot. materiały prasowe

Mohito wprowadza do sprzedaży kolekcję przyjazną środowisku – Mohito Cares

W kolekcji Mohito Cares znajdziecie sukienki (w tym eleganckie szmizjerki, które już wpadły nam w oko), koszule, bluzki, spodnie, szorty, a nawet kombinezon. Wszystkie uszyte z naturalnych materiałów, które nadają się do recyklingu.

Mohito Cares / fot. materiały prasowe

Ubrania przyjmują proste, klasyczne fasony i utrzymane są w stonowanych odcieniach (między innymi ultramodnych w tym sezonie kolorach ziemi – beżach, brązach czy khaki), dzięki czemu możecie być pewne, że przetrwają próbę czasu. Ale nie tylko dlatego są dobrą inwestycją. Marka zobowiązała się także, że dochód ze sprzedaży każdej sztuki przeznaczy na zasadzenie drzew (szczegóły akcji planowanej wspólnie z Zarządem Zieleni Miejskiej w Krakowie zostaną podane we wrześniu 2019 roku, a efektów możecie spodziewać się już w październiku)! My już odliczamy dni i... ruszamy na zakupy.

Ostatnia decyzja Burberry to przełom w branży mody.

Wszystkie modele z kolekcji znajdziecie w naszej galerii, podobnie jak zdjęcia z kampanii, towarzyszącej wprowadzeniu ekokolekcji na rynek. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie