Choć nigdy byście nie przypuszczały, to właśnie te buty robią teraz furorę wśród gwiazd
Gigi Hadid / fot. Getty Images

Choć nigdy byście nie przypuszczały, to właśnie te buty robią teraz furorę wśród gwiazd

Dotychczas było to zabronione, teraz wychodzimy w nich na ulice!
04.04.2019

Dotychczas nie zdarzało nam się to nawet, kiedy w sobotę wychodziłyśmy do piekarni po bułki. Niewykluczone jednak, że teraz zmienimy zdanie. To zasługa gwiazd zza oceanu, które wraz z nadejściem wiosny coraz częściej widywane są na ulicach w... kapciach, dotychczas zarezerwowanych wyłącznie do chodzenia po domu. 

Popularna sieciówka skopiowała ulubione sneakersy księżnej Meghan.

Pluszowe kapcie Louis Vuitton – Modne buty na wiosnę 2019

Najpierw założył je Justin Bieber. Kilka tygodni temu wyszedł ubrany w pluszowe klapki z najnowszej kolekcji Louis Vuitton – konkretnie model w jasnobrązowym kolorze zdobiony znanym z torebek marki nadrukiem.

fot. Getty Images

Niedługo później w jego ślady poszła też gwiazda Gry o Tron, Sophie Turner, która do ciemnozielonego dresu dobrała podobny model, tyle że w fioletowym kolorze, zdobiony różowym monogramem. To tylko dwa modele z najnowszej kolekcji francuskiego domu mody, w której skład wchodzą różnokolorowe kapcie z pluszu. Za każdy z nich trzeba zapłacić 2 tysiące dolarów.

fot. Getty Images

Domowe kapcie: Kontrowersyjny trend streetstyle uwielbiany przez gwiazdy

Domowe kapcie na ulicach tej wiosny będziemy nosić jednak nie tylko za sprawą Justina Biebera i Sophie Turner. I nie tylko za sprawą Louis Vuitton. Trend lansuje też top modelka Gigi Hadid, którą na nowojorskiej ulicy widziano w modelu z owczej wełny projektu cenionej przez celebrytki marki UGG (cena kapci jest o wiele bardziej przystępna – kosztują „jedynie” 90 dolarów). Wczesną jesienią ubiegłego roku na ten sam model postawiła zresztą także Zendaya. A Wy dacie się przekonać? Fashionistki ze światowych stolic mody już to zrobiły.

Najmodniejsze botki na wiosnę 2019.

fot. Getty Images

fot. Getty Images

fot. Getty Images

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie