Beyoncé podjęła współpracę z popularną marką
fot. Getty Images

Beyoncé podjęła współpracę z popularną marką

„To dla mnie współpraca życia” – powiedziała gwiazda.
05.04.2019

Beyoncé podjęła współpracę z Adidasem

„To dla mnie współpraca życia” – powiedziała Queen B po tym, jak na światło dzienne wyszła wiadomość, że podpisała kontrakt z Adidasem. Piosenkarka ma zostać nowym partnerem kreatywnym sportowej marki. Co to oznacza w praktyce?

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by adidas (@adidas) on

Beyoncé partnerem kreatywnym marki Adidas

Gwiazda uczestniczyć będzie w procesie tworzenia nowych kolekcji marki – nie tylko ubrań, ale i butów i akcesoriów – produktów z linii performance i a także kolekcji lifestylowych. Przy wsparciu Adidasa wskrzesi także swoją własną linię odzieży sportowej, Ivy Park. 

Stylistka Beyoncé zdradza, jak zawsze wyglądać dobrze.

Sportową markę i piosenkarkę połączyły wyznawane wartości. „Dzielimy się filozofią, która stawia kreatywność, rozwój i odpowiedzialność społeczną na szczycie biznesowych priorytetów” – powiedziała gwiazda. „Ta wielopoziomowa współpraca w swoich założeniach ma inspirować i wzmacniać nowe pokolenie twórców oraz napędzać pozytywne zmiany na świecie poprzez sport. Beyoncé i Adidas podchodzą do kreatywności, równości i twórców z głębokim szacunkiem i zaangażowaniem” – czytamy zaś w informacji prasowej. Dlatego też wspólnie opracują program wsparcia dla kolejnych pokoleń sportowców, twórców i liderów. A my trzymamy kciuki. I odliczmy dni do premiery pierwszej kolekcji projektu Queen B. Kiedy to nastąpi? Jeszcze nie wiadomo. Trzymamy jednak rękę na pulsie. 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie