Włoski dom mody wypuścił kolekcję biżuterii, która ma szansę przejść do historii
fot. iMax Tree / Agencja Free

Włoski dom mody wypuścił kolekcję biżuterii, która ma szansę przejść do historii

Projekty wyraźnie różnią się od dotychczasowych pomysłów marki.
08.04.2019

Dobre wieści ze świata wysokiej mody. Podczas ostatnich targów biżuteryjnych Baselworld dom mody Gucci zaprezentował swoje nowe kolekcje. Które wyróżniają się pośród dotychczasowych propozycji marki. Pierwszą z nich jest linia zegarków o nazwie Grip, drugą – linia złotej biżuterii GG Running Fine Jewelry.

Najnowsza kampania Gucci to najsłodsze co dziś zobaczycie.

Grip i GG Running Fine Jewelry – Biżuteria i zegarki od Gucci 

Najnowsze modele z jednej strony są hołdem dla wieloletniej tradycji, z drugiej jednak to dowód na to, że włoski dom mody nie boi się bardziej awangardowego podejścia wzornictwa.

Kolekcja zegarków kwarcowych składa się z czterech modeli. Każdy z nich ma zaokrągloną kwadratową kopertę z trzema okienkami, w których obracające dyski wskazują odpowiednio godzinę, minutę oraz datę. Czasomierze występują w kilku wariantach: z żółtego złota z powłoką PVD, ze stali szlachetnej oraz w wersji z kolorowymi paskami ze skóry cielęcej.

Dwa słynne domy mody połączyły siły. Efekt? Nowa it-bag!

fot. materiały prasowe

Biżuteria z linii GG Running jest wykonana z diamentów oraz 18-karatowego żółtego i białego złota. Ważnym elementem kolekcji są legendarne inicjały GG. To oczywiście wzór inspirowany historycznym projektem założyciela marki, Guccio Gucciego.

Jedną z nowości, która szczególnie przykuła naszą uwagę, jest geometryczny pierścień, przypominający dwa skrzyżowane ze sobą modele. Błyskotki ozdobiono drobnymi diamentami, które dodają projektowi wyrafinowanej elegancji. To coś dla fanek ponadczasowej klasyki, i najlepszy dowód na to, że nie musi być ona wcale nudna. Wręcz przeciwnie!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie