Szukacie kapelusza na lato? W kolekcji tej polskiej marki znajdziecie najpiękniejszy!
Paris + Hendzel, wiosna-lato 2019 / fot. Dorota Porębska

Szukacie kapelusza na lato? W kolekcji tej polskiej marki znajdziecie najpiękniejszy!

Do wyboru 12 nowych modeli!
19.04.2019

Gdzie kupić słomkowy kapelusz – najmodniejszy dodatek na lato 2019?

Nie możemy się zdecydować, który podoba nam się najbardziej – czy męski w formie bolero, klasyczna panama (w kilku odcieniach do wyboru) czy też fedora z zaskakująco dużym rondem. A może bucket hat (hit tego sezonu, uwielbiany m.in. przez Gigi Hadid) z miękkiej bawełny, który można układać zależnie od swoich upodobań? Albo... słomiany daszek? Jedno jest pewne – wiadomo gdzie ich szukać – wszystkie (i wiele, wiele innych) znajdziecie w najnowszej kolekcji polskiej marki Paris + Hendzel, która specjalizuje się właśnie w kapeluszach. Robionych ręcznie, z najwyższej jakości materiału, w tradycyjnych manufakturach.

Bucket hat Paris HendzelBucket hat z kolekcji Paris + Hendzel / fot. Dorota Porębska

Above the springs – kolekcja Paris + Hendzel na wiosnę-lato 2019

W najnowszej kolekcji Paris + Hendzel w sumie pojawiło się aż 12 nowych modeli – wszystkie wykonane z taką samą pieczołowitością – to już znak rozpoznawczy marki. Wśród nich, zgodnie z tendencjami panującymi na największych światowych wybiegach, królują te słomiane i z trawy morskiej, choć zdarzają się także tradycyjne modele wełniane (coś dla fanek kowbojskiego stylu). Prawdziwymi gwiazdami kolekcji są dwa certyfikowane, ręcznie klejone kapelusze Panama (biały i brązowy), wyplatane z naturalnej ekwadorskiej słomy, zdobione skórzanymi paskami, złotymi nitami i wytłoczonym złotym logo. Każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy ceni sobie klasyczną prostotę czy też szalony styl boho. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z najnowszej kampanii marki i zainspirować się stylizacjami Marty Siniło.

Nakrycia głowy przeżywają swój wielki come back, ale... czy wiecie, które jak się nazywa?

Kolekcja Paris + Hendzel na lato 2019
Paris + Hendzel, wiosna-lato 2019 / fot. Dorota Porębska

Paris + Hendzel, wiosna-lato 2019 / fot. Dorota Porębska

Kampania Above the springs powstała w Domu nad Źródłami położonym w otulinie Krzczonowskiego Parku Krajobrazowy na Lubelszczyźnie. To przedsmak wakacji – beztroskiego lenistwa, ciepłych promieni słonecznych, godzin spędzonych nieśpiesznie na łonie natury i... nowych przyjaźni. Modelkom – Aly Turskiej i Angelice Barańskiej z aparatem towarzyszyła Dorota Porębska. Efekty znajdziecie w naszej galerii.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie