Letnia kolekcja tej polskiej marki to dowód na to, że minimalizm i zmysłowość mogą iść w parze
fot. materiały prasowe

Letnia kolekcja tej polskiej marki to dowód na to, że minimalizm i zmysłowość mogą iść w parze

Główna inspiracja – nadmorskie krajobrazy.
14.05.2019

Morze budzi skojarzenia z szeroko pojętą wolnością, a wybrzeże Bałtyku przez cały rok zachwyca swoim surowym i eterycznym pięknem. Nadmorskie krajobrazy nie przestają inspirować również projektantów mody. Nic więc dziwnego, że skojarzenia z nadbałtycką przyrodą pojawiają się również w najnowszej kolekcji marki born2be Limited.

Kolekcja born2be Limited – projekty inspirowane Bałtykiem

Za sprawą swojej najnowszej, limitowanej kolekcji marka born2be zabiera nas w podróż do Gdyni – miasta, w którym słowo „wolność” ma wyjątkowy wydźwięk. W kolekcji znajdziemy więc dużo zwiewnych i swobodnych tkanin, a także kwiatowe motywy, które wprowadzają nas w sielski nastrój. W nowej kolekcji born2be Limited inspiracje surowymi, nadmorskimi krajobrazami łączą się z eteryczną kobiecością. Nie brakuje w niej więc lekkich sukienek z kokieteryjnymi wycięciami oraz prostych form, idealnych na nadchodzące lato.

Piaszczyste plaże i strome klify, charakterystyczne dla okolic Trójmiasta, okazały się idealnym tłem dla projektów uchwyconych podczas sesji zdjęciowej. Choć kreacje bazują na znanych już trendach (pastelowe kolory i modne falbany), to w nadmorskim anturażu nabierają nowego wymiaru. Zresztą zobaczcie same:

Do tej pory born2be utożsamialiśmy z nieco innym, bardziej minimalistycznym stylem. Tym razem projektanci marki postawili na kobiecość w romantycznym wydaniu. Nie znaczy to jednak, że zwolenniczki prostych form, nie znajdą nic dla siebie. Wręcz przeciwnie. Gwiazdą kolekcji jest bowiem biały garnitur o ascetycznym designie. Wspólny mianownik z estetyką, którą znamy od lat.  

Kolekcja born2be Limited została w całości wyprodukowana w Polsce. Znajdziecie ją na www.born2be.pl.

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie