Billie Eilish, Bella Hadid, Shawn Mendes i inne gwiazdy w przełomowej kampanii Calvina Kleina
Billie Eilish w kampanii Calvina Kleina / fot. materiały prasowe

Billie Eilish, Bella Hadid, Shawn Mendes i inne gwiazdy w przełomowej kampanii Calvina Kleina

Kultowa amerykańska marka zaangażowała największe gwiazdy.
10.05.2019

O słynnej amerykańskiej marce za sprawą jej kampanii było głośno od zawsze. Wystarczy wspomnieć jedną z pierwszych – z młodziutką Brooke Shields, która w latach 80. pytała zalotnie:„Chcesz wiedzieć, co jest między mną a moimi Calvinami?” (ubrana w nonszalancko zapiętą koszulę i dopasowane jeansy). Reklamy marki stały się także przepustką do kariery Kate Moss. I choć od tego czasu minęło sporo czasu, wciąż przyciągają gwiazdy jak magnez. A następnie elektryzują. Najlepszy przykład? Najnowsze wideo promujące markę, nakręcone w ramach kampanii #MyCalvins.

Czyżby Calvin Klein zaprezentował właśnie najgorętszy trend zimy 2019?

Billie Eilish, Shawn Mendes, Kendall Jenner, Bella Hadid i inne gwiazdy w kampanii Calvina Kleina #MyCalvins

W filmie, który właśnie trafił do sieci, choć trwa niecałą minutę, nie mogłoby pojawić się więcej gwiazd. Calvin Klein do współpracy zaprosił bowiem nie tylko topowe modelki, takie jak Bella Hadid i Kendall Jenner, ale i gwiazdy muzyki – A$APa Rocky'ego, Shawna Mendesa (który wcześniej wystąpił także w reklamie bielizny marki), a także – naszą ulubienicę – Billie Eilish. To właśnie jej piosenkę słyszymy w tle wideo. Posłuchajcie:

I to właśnie także Billie Eilish jest bohaterką kolejnego wideo, które powstało w ramach kampanii. Wideo przełomowe, bo utrzymane w duchu ruchu #bodypositive. Artystka zdradza w nim, dlaczego tak lubi nosić obszerne ubrania. Tłumacząc, że to właśnie w nich czuje się najlepiej, bo „nikt nie może jej wówczas oceniać, bo nie wie, co jest pod spodem” („czy mam płaski czy gruby tyłek” – nuci). „Nigdy nie chciałam, by ludzie wiedzieli o mnie wszystko” – dodaje. Zresztą zobaczcie same:

Wideo z Billie Eilish to dowód na to, jak dużą rewolucję kampanie marki przeszły przez lata. I nie kryjemy, że nowy kierunek bardzo nam się podoba.

Billie Eilish w kampanii Calvina Kleina

fot. materiały prasowe Calvin Klein

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie