To oficjalne. Odzieżowa marka Rihanny wystartuje jeszcze tej wiosny!
fot. Getty Images

To oficjalne. Odzieżowa marka Rihanny wystartuje jeszcze tej wiosny!

Informację potwierdził koncern LVMH, który wspiera gwiazdę w przedsięwzięciu.
10.05.2019

Pamiętacie, jak w styczniu tego roku informowałyśmy, że słynna Barbadoska – w porozumieniu z luksusowym koncernem LVMH (właścicielem marek, takich jak Louis Vuitton, Celine czy Dior) – zakłada własny dom mody? Wówczas nie wiedzieliśmy jeszcze, kiedy dokładnie marka planuje wystartować. Teraz jednak wszystko stało się jasne.

Fenty – marka Rihanny i LVMH zadebiutuje na rynku w maju 2019 roku

Zgodnie z oficjalnym komunikatem LVMH marka Fenty (nazwana tak na cześć gwiazdy, której pełne nazwisko brzmi Rihanna Robyn Fenty) na rynku zadebiutuje jeszcze tej wiosny, a dokładnie – 22 maja. Wtedy to W Paryżu odbędzie się debiutancki pokaz marki. W jej ofercie znajdziecie zarówno ubrania, jak i akcesoria, wśród których pojawią się także buty, okulary przeciwsłoneczne i biżuteria. 

„Stworzenie linii takiej jak ta we współpracy z LVMH jest dla nas wszystkich momentem wyjątkowym. Dzięki panu Arnaultowi (właścicielowi koncernu – przyp. red.) dostałam możliwość założenia marki luksusowej, nie mając żadnych ograniczeń artystycznych” – powiedziała Barbadoska w komentarzu do najnowszych doniesień. „Trudno mi wyobrazić sobie lepszego partnera do współpracy – zarówno pod względem twórczym, jak i biznesowym” – dodała, podkreślając, że nie może się już doczekać premiery pierwszej kolekcji stworzonej wspólnie z LVMH.  

Ciekawostka? Fenty to pierwsza marka stworzona przez LVMH od podstaw – od czasów powołania do życia brandu Christian Lacroix w 1987 roku. Jest idealnym uzupełnieniem linii kosmetycznej Rihanny, która wystartowała wcześniej pod patronatem koncernu (także pod nazwą Fenty). Już odliczacie dni?
Louis Vuitton wprowadza do sprzedaży nowy dodatek ze słynnym monogramem. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@fenty .

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie