Metamorfozy Gigi Hadid w najnowszej kampanii Burberry to najlepsze, co dziś zobaczycie
Gigi Hadid w swojej pierwszej kampanii Burberry / fot. materiały prasowe

Metamorfozy Gigi Hadid w najnowszej kampanii Burberry to najlepsze, co dziś zobaczycie

To pierwsza kampania marki, w której wzięła udział top modelka.
14.05.2019

Gigi Hadid po raz pierwszy w kampanii Burberry

Nobliwa dama, angielski gentleman (choć niepozbawiony fantazji, na co wskazuje odważna stylizacja), imprezowiczka i młody chłopak – co łączy ich wszystkich? Odpowiedź brzmi – Gigi Hadid. To właśnie w te cztery role wcieliła się bowiem top modelka, pozując do najnowszej kampanii Burberry. Kampanii promującej najnowszą kolekcję brytyjskiego domu mody inspirowaną nowym monogramem.

Ostatnia decyzja Burberry to przełom w branży mody.

Gigi na zdjęciach wypadła tak przekonująco, że aż trudno uwierzyć, że to pierwsza kampania Burberry, której została twarzą. Może dlatego, że na wybiegu marki także zadebiutowała dość późno, bo w lutym tego roku – ubrana w minispódniczkę, sportowy top (założony na polówkę o finezyjnym fasonie) oraz kozaki z cielęcej skóry. 

W najnowszej kampanii Burberry Gigi również ma na sobie ubrania i dodatki w sportowym stylu – spodnie z lampasami, kurtkę z kapturem, trampki, torbę niczym na siłownię czy dzianinową czapkę, przekornie zestawione z bardziej klasycznymi propozycjami marki, na przykład koszulą z fontaziem czy prostym płaszczem. W kolekcji znajdziecie też czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, bikini, a nawet matę do jogi. Wszystkie w cenie od 50 do 1500 funtów.  Ich wspólnym mianownikiem jest właśnie logo marki, stworzone przez nowego dyrektora Riccardo Tisciego we współpracy z projektantem graficznym Peterem Savillem we wrześniu 2018 roku (była to pierwsza zmiana logotypu marki od 20 lat i hołd oddany założycielowi marki Thomasowi Burberry).

Gigi Hadid Burberry kampaniafot. materiały prasowe Burberry

Co powiedziała modelka o kampanii? Przede wszystkim była zaszczycona, bo bardzo ceni sobie pracę Riccardo Tisciego. „Kiedy szłam w lutowym pokazie marki, po raz pierwszy miałam okazję pracować z Riccardo. Była to dla nas okazja, by poznać się bliżej. Kiedy więc usłyszałam o tej sesji, zrozumiałam, że bardzo chcę wziąć w niej udział i, wcielając się w cztery całkiem inne role, pokazać swoje odmienne oblicza” – wyznała. Efekty? Zobaczcie same.

Pierwsza kampania Gigi Hadid dla Burberryfot. materiały prasowe Burberry

Pierwsza kampania Gigi Hadid dla Burberryfot. materiały prasowe Burberry

Gigi Hadid Burberry campaignfot. materiały prasowe Burberry 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie