Alexa Chung i Poppy Delevingne wspólnie zaprojektowały T-shirty, które warto mieć
fot. Getty Images

Alexa Chung i Poppy Delevingne wspólnie zaprojektowały T-shirty, które warto mieć

I zrobiły to w słusznej sprawie.
17.05.2019

Alexa Chung, brytyjska it-girl, którą na Instagramie obserwuje ponad 3 miliony osób, z sukcesami projektuje już od jakiegoś czasu. Najpierw na zasadzie współpracy z popularnymi markami (takimi jak choćby Marks & Spencer), a następnie pod własnym nazwiskiem. Swoje autorskie projekty już dwukrotnie prezentowała podczas londyńskiego tygodnia mody. Teraz postanowiła zaprojektować coś w słusznej sprawie. I do współpracy zaprosiła swoją koleżankę Poppy Delevingne, czyli starszą siostrę Cary Delevingne. Efekt? T-shirty, które powinny znaleźć się w każdej szafie.

5 pomysłów na stylizacje podpatrzonych podczas londyńskiego pokazu Alexy Chung.

Alexa Chung i Poppy Delevingne zaprojektowały T-shirty na rzecz dzieci

Fashionistki postawiły na T-shirty – w końcu to chyba najbardziej uniwersalny i praktyczny element garderoby. A chodzi o to, by sprzedać ich jak najwięcej. Koszulki powstały bowiem w słusznej sprawie – dochód z ich sprzedaży zasili konto organizacji Save The Children – działającej na rzecz pokrzywdzonych przez los dzieci na całym świecie. Fundacja została wybrana nie bez przyczyny. Alexa Chung od lat jest jej ambasadorką. Inspiracją do stworzenia T-shirtów była jedna z ostatnich podróży gwiazdy do Jordanii, którą odbyła właśnie z ramienia Save the Children i odwiedziła obóz dla uchodźców Zaatari. 

Jak na co dzień dba o urodę Poppy Delevingne? Znamy jej zwyczaje.

Koszulki mają zachęcić ludzi do pomocy dzieciom. Stąd właśnie zdobiący je nadruk – The future is now (z ang. – przyszłość jest teraz). „Przyszłość pełna jest nowych możliwości więc dołącz do nas i spraw, by świat milionów dzieci zmienił się na lepsze. Kup nasze T-shirty i noś je dumnie” – apeluje Poppy Delevingne.

Poppy Delevingne w T-shircie Save The ChildrenPoppy Delevingne w jednym z T-shirtów / fot. materiały prasowe

Przyłączamy się do apelu, zwłaszcza, że koszulki przydadzą się każdemu. Do wyboru – trzy wersje kolorystyczne: biała, czarna i granatowa. Kosztują 25 funtów, a kupicie je na stronie Save the Children.

 

 

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie