Polska marka stworzyła kolekcję dla fanów Wesa Andersona
Reserved, wiosna-lato 2019 / fot. Marcin Kempski

Polska marka stworzyła kolekcję dla fanów Wesa Andersona

W rolach głównych: ciepłe pastele, symetria i... bliźniaczki, które śmiało mogłyby zagrać w filmie reżysera.
22.05.2019

Fanki Kochanków z księżyca czy Royal Tenenbaums prosimy o szczególną uwagę. Tego lata macie szansę przenieść się w świat twórczości Wesa Andersona! A wszystko to za sprawą najnowszej kolekcji Reserved o sugestywnej nazwie Twin Room

Twin Room – kolekcja Reserved na lato 2019 i lookbook inspirowany Wesem Andersonem

W najnowszym lookbooku marki, prezentującym kolekcję na wiosnę-lato 2019 nie brak barwnych kadrów, w których króluje symetria. Które od razu budzą skojarzenia z filmami Andersona. Sesja utrzymana jest w klimacie starych klisz, ciepłej, pastelowej kolorystyce uzupełnionej akcentami retro i najmodniejszymi w tym sezonie krojami zaczerpniętymi z lat siedemdziesiątych. Zdjęciom towarzyszy równie klimatyczne wideo.

 

Kolekcja Twin Room budzi skojarzenia z letnią eskapadą sprzed czterech, a nawet pięciu dekad, jakie możemy pamiętać z sielankowych pocztówek. Linia składa się z wygodnych, lekkich ubrań, które sprawdzą się nie tylko w wakacyjnych, ale i w miejskich stylizacjach. Dominują sukienki i spódnice midi lub maksi, a w większości projektów pojawiają się ozdobne (a jednocześnie praktyczne) wycięcia oraz wiązania.

fot. materiały prasowe
 

Oprócz lekkich pastelowych tkanin w kolekcji pojawiają się jednobarwne dzianiny bazowe i wzorzyste modele, które łączą w sobie odcienie jasnego fioletu, żółtego i miodowego. Kompozycje kolorystyczne wciąż jednak są pełne letniej lekkości. Jak wam się podobają?

fot. materiały prasowe
Zdjęcia nad włoskim Jeziorem Garda zrobił Marcin Kempski. Przed obiektywem stanęły Sneha Kaul i Chawntell Kulkarni. O stylizacje zadbała Ewelina Gralak, makijaż i włosy – Aneta Kostrzewa. Film nakręcił zaś Szymon Dudka.

Więcej modowych inspiracji rodem z filmów Wesa Andersona znajdziecie na: https://www.reserved.com/pl/pl/woman/get/inspired/twin-room

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie