W kolekcji tej polskiej marki znajdziecie najmodniejszą biżuterię na lato
Groovy, wiosna-lato 2019

W kolekcji tej polskiej marki znajdziecie najmodniejszą biżuterię na lato

Najnowszą kampanię Groovy mamy przyjemność zaprezentować wam jako pierwsi.
23.05.2019

Modna biżuteria na lato 2019 w najnowszej kolekcji polskiej marki Groovy

Wyglądają jakby wyłowiono je z dna morza. Albo wehikułem czasu przewieziono do współczesności z lat 20. ubiegłego stulecia, kiedy w sztuce królowało art déco. Pierścionki, kolczyki, bransolety, naszyjniki i modne w tym sezonie spinki do włosów – kształtem nawiązujące do najbardziej dekoracyjnych muszli i emaliowane na lazurowe odcienie – to właśnie one są gwiazdami najnowszej kolekcji Groovy – polskiej marki biżuterii robionej ręcznie zgodnie z zasadami tradycyjnego rzemiosła. Promującą ją kampanię mamy przyjemność zaprezentować wam jako pierwsi. 

6 polskich marek, bez których nie wyobrażamy sobie lata.

Groovy kampania lato 2019Groovy, wiosna-lato 2019 / fot. Dominika Jarczyńska

Brindo – kolekcja biżuterii Groovy na wiosnę-lato 2019

Najnowsza kolekcja Groovy, na wiosnę-lato 2019, powstała przy dźwiękach utworu Brindo Devendry Banharta. I to właśnie tytułowi piosenki zawdzięcza swą nazwę.

Po hiszpańsku „brindo” oznacza bowiem „daję”, a stojące za marką Groovy projektantki – absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi – Joanna Mach i Dorota Staniec – pracując nad kolekcją dały z siebie wszystko. „Kolekcja powstała z dbałością o najmniejszy detal, by mieć pewność, że każdy element jest niepowtarzalny” – mówią. Podkreślając, że na każdym modelu znaleźć można ręcznie wykonany grawer („to nawiązanie do ozdób tworzonych na egzotycznych wyspach, które przywozimy ze sobą na pamiątkę z dalekich wypraw” – tłumaczą). Kolekcja ma nas bowiem wprowadzić w klimat wakacji, a następnie przywoływać wspomnienia. Stąd właśnie pomysł na sesję zdjęciową – słoneczną i nostalgiczną.

Biżuteria Groovy, kampania na lato 2019Groovy, wiosna-lato 2019 / fot. Dominika Jarczyńska

Autorką zdjęć jest Dominika Jarczyńska, a przed jej obiektywem stanęła Gabriela Mach. Efekty? Niesamowite. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii (poniżej). Zapraszamy na ucztę dla oka!

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie