Wiemy, który z wielkich projektantów zaprojektuje kolejną kolekcję dla H&M
Giambattista Valli, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

Wiemy, który z wielkich projektantów zaprojektuje kolejną kolekcję dla H&M

Zgodnie z tradycją, projekty trafią do sprzedaży w listopadzie.
23.05.2019

Informacja nie jest jeszcze oficjalna, wystarczy jednak skojarzyć fakty, by wszystko stało się jasne – Giambattista Valli jest kolejnym słynnym projektantem, który stworzy kolekcję dla H&M. Kolekcję, która zgodnie z tradycją, do sklepów szwedzkiej sieciówki trafi w listopadzie. 

Giambattista Valli zaprojektuje kolekcję dla H&M

Skąd to wiemy? No cóż, wielkie odliczanie rozpoczęło się na Instagramie (a konkretnie na Insta Stories). I choć od oficjalnego komunikatu dzieli nas jeszcze kilka godzin, wszystkiego można się domyślić. W zdjęciu profilowym obu marek, zamiast ich logotypów pojawiło się bowiem identyczne serduszko (czarne na jasnoróżowym tle). A w opisie pojawiła się identyczna adnotacja – Fall in love with romance all over again. Stay tuned. #Project. Trudno więc mówić o zbiegu okoliczności.

Wszyscy projektanci H&M. Kto zaprojektował kolekcję dla sieciówki?

 

Co znajdzie się w kolekcji Giambattista Valli x H&M?

Co znajdzie się w kolekcji zaprojektowanej przez włoskiego projektanta mody (absolwenta prestiżowej londyńskiej szkoły Saint Martin's)? Na razie nie wiadomo. Spodziewamy się jednak najpiękniejszych sukienek w historii H&M. Giambattista Valli słynie bowiem z najbardziej spektakularnych kreacji – zarówno prêt-à-porter jak i haute couture. Uszytych z najlepszej jakości (często zwiewnych) tkanin, o krojach podkreślających największe zalety kobiecej sylwetki.

Najważniejsze trendy na wiosnę-lato 2019.

Giambattista Valli, wiosna lato 2019Giambattista Valli, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

Giambattista Valli, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie