Najpiękniejsza biżuteria inspirowana muszlami z kolekcji polskich marek (i nie tylko)
Etro, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

Najpiękniejsza biżuteria inspirowana muszlami z kolekcji polskich marek (i nie tylko)

Tego lata to najsilniejszy biżuteryjny trend.
27.05.2019

Biżuteria z muszlami i perłami – dominujący trend na lato 2019

Bez wątpienia to jeden z najsilniejszych biżuteryjnych trendów na lato 2019. Wystarczy przypomnieć sobie, co działo się na największych światowych wybiegach. Altuzarra, Etro, Anna Sui, Oscar de la Renta, Dennis Basso, Dolce & Gabbana (można by wymieniać jeszcze długo...) – wszyscy projektując biżuterię do swoich kolekcji, zainspirowali się podwodnym światem. Naszyjniki, pierścionki, bransolety, kolczyki, a nawet nausznice zdobią więc muszle, nieregularne perły, korale i turkusy (a niekiedy nawet wszystkie jednocześnie).

Kolczyki muszle EtroEtro, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

Anna Sui, biżuteria z muszlamiAnna Sui, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

Altuzarra, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

JOUR/NÉ, wiosna-lato 2019 / fot. ImaxTree / agencja Free

Dobra wiadomość? Znajdziecie je nie tylko wśród najnowszych propozycji światowej sławy projektantów, ale i rodzimych designerów. By ułatwić wam poszukiwania, wybrałyśmy najpiękniejsze modele. 

Gdzie kupić biżuterię z muszlami i perłami?

Poznańska projektantka (a obywatelka świata) Anna Orska, fantazyjne muszle upodobała sobie tak bardzo, że poświęciła im całą kolekcję – Maris. Znajdziecie w niej choćby spektakularne naszyjniki, jak i równie imponujących rozmiarów pierścionki – a wszystko to w charakterystycznym dla projektantki futurystycznym wydaniu.

Bardziej tradycyjne propozycje przygotowała Ania Kruk. To właśnie ona lansuje kolczyki-koła, ozdobione muszelką i perłą jednocześnie – do wyboru nie tylko w ultramodnym w tym sezonie złotym kolorze, ale i srebrne. Po nieregularne perły po raz kolejny sięgnęła zaś Natalia Kopiszka, zdobiąc nimi nie tylko kolczyki, ale i spinki do włosów. Ankę Krystyniak zafascynowały zaś... ryby – to właśnie po ten motyw sięgnęła, tworząc ręcznej roboty naszyjniki i pierścionki. Z kolei popularne sieciówki, takie jak polska Reserved, hiszpańska Uterque i szwedzka & Other Stories, w swoich kolekcjach wykorzystały prawdziwe muszle. Przekonajcie się, zaglądając do naszej galerii. 

W kolekcji tej polskiej marki znajdziecie najmodniejszą biżuterię na lato.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hungry shell ! #10decoart #movietime #springearrings #earringswithshell #earringlove #madebyme #forfun #jewllerylover #fashiontrends

A post shared by 10 DECOART® (@10decoart) on

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie