„Wielkie kłamstewka” doczekały się własnej kolekcji ubrań i dodatków
fot. materiały prasowe

„Wielkie kłamstewka” doczekały się własnej kolekcji ubrań i dodatków

Co w niej znajdziecie?
28.05.2019

Wy też odliczacie dni do premiery kolejnego sezonu Wielkich kłamstewek (to już niedługo – 9 czerwca)? W oczekiwaniu najlepiej... zrobić zakupy. Zwłaszcza, że w sprzedaży pojawiła się właśnie kapsułowa minikolekcja inspirowana kultowym serialem. To pomysł The Wing – założyciela sieci przestrzeni co-workingowych stworzonych przez kobiety (Audrey Gelman i Lauren Kassan) dla kobiet.   Nie dziwi więc, że kolekcja powstała w duchu kobiecej solidarności. 

Czekacie na drugą część Wielkich kłamstewek? Zobaczcie pierwsze zdjęcie i zwiastun serialu.

Kolekcja ubrań i dodatków z Wielkich kłamstewek

Firma The Wing do współpracy zaprosiła trzy modowe marki, na których czele stoją kobiety – Outdoor Voices (specjalizującą się w odzieży sportowej), Lizzie Fortunato (biżuteria) oraz Cyuana, której akcesoria szczególnie upodobała sobie księżna Meghan. Zadanie? Stworzyć ubrania i dodatki inspirowane Wielkimi kłamstewkami, które doskonale sprawdzą się latem (w końcu fabuła serialu osadzona jest w słonecznej Kalifornii). W efekcie powstały: legginsy i crop top idealne do ćwiczeń (na przykład – na jogę), zdobne kolczyki oraz okrągła torebka na pasku – w ultramodnym w tym sezonie piaskowym odcieniu (mniejsza wersja bestsellera marki).

fot. materiały prasowe The Wing

Ich ceny wahają się od 45 dolarów za top do 150 dolarów za kolczyki. A dochód z ich sprzedaży ma pójść na cele charytatywne – konkretnie zasilić konto organizacji National Network to End Domestic Violence, działającej na rzecz kobiet doświadczających przemocy domowej. Być może właśnie dlatego projekt otrzymał pełne błogosławieństwo HBO, dystrybutora serialu. Kolejna dobra wiadomość? Nie trzeba należeć do The Wing, by kupić wybrany element z kolekcji (albo wszystkie). Ubrania i dodatki dostępne są w sklepie online na stronie firmy. Zainteresowane?

Czego spodziewać się po drugiej części Wielkich kłamstewek?

fot. materiały prasowe The Wing

fot. materiały prasowe The Wing

fot. materiały prasowe Cyuana

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie