Polska fotografka autorką najnowszej kampanii Balmain
Balmain / fot. Sonia Szóstak

Polska fotografka autorką najnowszej kampanii Balmain

Przed obiektywem Soni Szóstak stanęła sama Cara Delevingne.
30.05.2019

Kim jest Sonia Szóstak, polska fotografka o międzynarodowych sukcesach?

Nastrojowe i delikatne, a jednak niepozbawione charakteru i wyzwalające ogromne (nawet najbardziej pierwotne) emocje – takie właśnie są zdjęcia Sonii Szóstak, absolwentki łódzkiej Filmówki i polskiej fotografki, która pomimo młodego wieku (urodziła się w 1990 roku), może poszczycić się już kilkoma sukcesami na skalę miedzynarodową. Jeden z pierwszych – wystawa w galerii sztuki należącej do Carli Sozani – w Mediolanie, jeden z ostatnich, i największy chyba w dorobku artystki – kampania dla francuskiego domu mody Balmain. W międzyczasie Sonia Szóstak regularnie robiła sesje dla polskich marek (takich jak: Moye, Chylak czy Undress Code) oraz współpracowała z najważniejszymi magazynami o modzie na świecie – była choćby autorką okładki jednego z numerów Harper's Bazaar.

Polska fotografka, Sonia Szóstak w kampanii Balmain sfotografowała Carę Delevingne!

W kampanii dla Balmain przed obiektywem polskiej fotografki stanęła top modelka Cara Delevingne, prywatnie – przyjaciółka Oliviera Rousteinga, dyrektora artystycznego marki, która swoją twarzą promuje specjalną, kapsułową kolekcję na jesień-zimę 2019/20 zaprojektowaną przez designera we współpracy z modelką. Jej gwiazdami są akcesoria – a konkretnie trzy nowe modele torebek: Romeo, BBag i Twist.

Wyróżniają je nie tylko finezyjne, geometryczne kształty, ale i rock'n'rollowy sznyt (pikowania, metaliczne okucia i niezliczona ilość kolczastych nitów). Zdjęcia Soni Szóstak tylko podkreślają ich zdecydowany charakter, tym samym wyróżniając się spośród większości prac artystki. Zresztą zobaczcie same. My jesteśmy pod wrażeniem! I nie kryjemy dumy.

Kolekcja torebek Zofii Chylak sfotografowana przez Sonię Szóstak.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@caradelevingne for @balmain campaign thanks to @olivier_rousteing big kiss to @bieluszkoretouch #balmain #caradelevigne

A post shared by Sonia Szóstak (@sonia_szostak) on

Sonia Szóstak dla Balmain

Cara Delevingne w kampanii Balmain / fot. Sonia Szóstak

Sonia Szóstak dla BalmainCara Delevingne w kampanii Balmain / fot. Sonia Szóstak

Polecane wideo

Komentarze

Polecane dla Ciebie